15 Langs deze weg, wil ik, mede namens de kinderen iedereen hartelijk dank zeggen voor de belangstelling en het medeleven, tijdens de ziekte en na 't overlijden van mijn man. Tevens zeg ik de directie en het personeel hartelijk dank voor de financiële bijdrage. In het bijzonder nog dank aan het personeel van Weverij Geurne en Bij- vank voor de attenties die zij mijn man tijdens zijn ziekte bewezen hebben. Mevr. van Brussel-Oolbekkink Gaarne wil ik ook namens mijn vrouw de directie van Ter Horst Co. N.V. hartelijk danken voor de ont vangst op kantoor, waar ik een enveloppe met inhoud, een gouden horloge en mijn vrouw een prachtig boe ket bloemen ontving, etr gelegenheid van mijn 50- jarig dienstjubileum. Tevens zeg ik dank aan bazen en arbeiders van We verij Boomkamp en Beek voor de prachtige fruitmand die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. M. Scherphof Langs deze weg betuig ik mijn oprechte dank voor het pensioen, het wandbord en enveloppe met inhoud, mij aangeboden door de directie ter gelegenheid van mijn pensionering. Ook de bazen en het personeel van de spinnerij hartelijk dank voor het prachtige cadeau. G. Koster - Baankamp 8a Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan de direc tie van Ter Horst Co. N.V. voor de prachtige fruit schaal die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. W. Harbers - Holterstraatweg 27 Ondergetekende wil langs deze weg zijn hartelijke dank overbrengen aan de directie voor de prachtige fruitschaal die hij heeft ontvangen op zijn 80ste ver jaardag. H. KI. Ligtenberg - Zuiderstraat 2 De heer B. Knol dankt mede namens zijn vrouw de directie hartelijk voor de fruitmand die ze ontvingen op de dag van hun 50-jarig huwelijksfeest. B. Knol - Hagweg 13 Mag ik langs deze weg de directie van Ter Horst Co. N.V. hartelijk danken voor de fruitschaal die ik ter gelegenheid van mijn 80ste verjaardag mocht ont vangen.Tevens bedank ik mej. Vink voor haar bezoek. G. Rouwendal Voor uw hartelijke deelneming bij het overlijden van fctijn man en de financiële steun die ik van de directie ^n het personeel mocht ontvangen wil ik u allen langs deze weg mijn oprechte dank betuigen. Mevr. v. d. Noort-Poortman Voor de van de directie en het personeel ondervon den steun na het overlijden van mijn man, wil ik har telijk dankzeggen. Ook mijn hartelijke dank voor het medeleven. Mevr. A. W. C. Nieuwenhuis-Zandvoort De heer H. ten Berge dankt bazen en collega's van de viltmakerij voor de belangstelling en fruitmand die hij tijdens zijn ziekte van hen heeft ontvangen. Mede namens zijn vrouw hartelijk dank aan bazen en collega's voor de prachtige cadeaus die hen met hun 40-jarig huwelijksfeest werden aangeboden. H. ten Berge - Ligtenbergerdijk 10 De familie Harmsen dankt de directie voor het pen sioen dat vader bij zijn leven mocht ontvangen. Fam. Harmsen - Bleekstraat Langs deze weg dank ik de directie van Ter Horst Co N.V. voor het prachtige pakket dat mij met de Kerstdagen werd bezorgd. G. J. Paalman - Holten Militair Op de dag van ons 50-jarig huwelijksfeest ontvingen wij van Ter Horst Co. N.V. een prachtige fruit schaal waarvoor wij via het Anker onze hartelijke dank betuigen. A. v. d. Stouw en echtgenote Het personeel van Spinnerij Boomkamp bedank ik langs deze weg voor de fruitmand die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. D. Siemerink Hiermede betuig ik ook namens mijn vrouw mijn har telijke dank aan de directie voor de prachtige fruit mand die ik mocht ontvangen bij mijn terugkomst uit het ziekenhuis. Bazen en personeel zeer hartelijk dank voor de vleesschotels die ik mocht ontvangen. M. Voortman - Kalanderij Voor de financiële steun die wij van de directie en het personeel mochten ontvangen bij het overlijden van onze vader, willen wij langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. Fam. Ligtenberg Voor de van de directie en het personeel ontvangen steun bij het overlijden van mijn man en vader willen wij allen hartelijk dankzeggen. Fam. van den Dijk-Knol Mede namens mijn man betuig ik hartelijke dank aan de directie van Ter Horst Co. voor de prachtige fruitmand mij geschonken op mijn 80ste verjaardag. J. Beldman-Poortman Tuinstraat 2 Voor alle medeleven en belangstelling getoond bij het plotseling overlijden van onze zoon Henk, wil ik hier bij graag, ook namens mijn vrouw, mijn oprechte dank betuigen aan directie, maatschappelijk werkster, ba zen en verdere medewerkers. J. Schreurs Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan directie en personeel voor de vele blijken van belang stelling ondervonden bij de ziekte en het overlijden van mijn man. Mevr. H. Vosgezang-Roosink

Het Anker | 1970 | | pagina 15