Een feestelijke gebeurtenis Vrijdag de 13de is niet altijd een ongeluksdag, zoals wel eens door bijgelovige mensen wordt ge dacht. Voor onze medewerker, de heer H. Klompen maker, was het tegendeel het geval toen hem op vrijdag 13 februari j.l. een gouden polshorloge werd uitgereikt als onderscheiding voor zijn pres taties als leerling van de Stichting Vakopleiding Textielindustrie BETEX. Dit feestelijk gebeuren vond plaats in de grote vergaderzaal van ons kantoor in tegenwoordig heid van de ouders van de heer Klompenmaker, van de heer A. H. ter Horst en van verschillende functionarissen van ons bedrijf, terwijl wij verder nog zagen de heer Kesseler, voorzitter van de Stichting, en de heren Van der Berg, directeur L.T.S. Nijverdal en Van Eldik, consulent BETEX. Waarmee had Henk Klompenmarker (20) dat polshorloge nu eigenlijk verdiend? Wel, hij kreeg dit geschenk, uit handen van de heer Kesseler, omdat hij als de beste leerling van heel Nederland was geslaagd voor het BETEX-diploma, met cij fers die er niet om logen: Weven 9, Doekcontroie 9, Werkboek 9, Dobbykaart maken 8, Kamrijgen en rietsteken 9, mondeling 8, Kaminhangen 8. De heer Kesseler wenste in zijn toespraak de heer Klompenmaker geluk met dit prachtige resultaat en betrok ook de ouders in deze felecitatie. Ver volgens was het woord aan de heer A. H. ter Horst die namens de Directie gelukwensen aanbood, terwijl daarna nog de heren Pavlicek en Jansen het woord voerden. De heer Klompenmaker bedankte ten slotte de heer Kesseler voor het horloge en allen die betrok ken waren geweest bij zijn opleiding. Met een kop koffie en een gebakje dat het feeste lijk karakter van de bijeenkomst daarna nog be nadrukte, werd deze voor de jonge Klompenmaker en zijn ouders ongetwijfeld onvergetelijke middag besloten. 11

Het Anker | 1970 | | pagina 11