Vergadering met de Contact-commissie Na deze toezegging gaan alle leden akkoord met het voorstel van de Directie. 8. Aftreden Ondernemingsraad en verkiezing nieuwe O.R.-leden in januari 1970 De heer Jordaan spreekt woorden van dank voor de prettige samenwerking in de 2 jaren die nu achter ons liggen. Er wordt naar voren gebracht dat het, omdat de leden niet over alle benodigde gegevens beschikken, soms erg moeilijk was. De voorzitter zegt hier begrip voor te hebben. 9. Wat verder ter tafel komt en rondvraag Van de Bedrijfs Geneeskundige Dienst is het verslag ontvangen van de doorlichting. Er zijn totaal 913 werknemers/sters doorgelicht en 919 huisgenoten. Zes personen ontvingen een oproep voor een nader onderzoek, waarvan er 2 onder doktersbehandeling gesteld zijn. Tenslotte worden vragen gesteld over een luchtdrukaansluiting in de Weverij Geume, de kwaliteit van de slivers en het plaatsen van een TV-toestel in de kantine wanneer er een voetbalwedstrijd uitgezonden wordt. 10. Sluiting. gehouden op 17 september 1969 's middags om 16.15 op het kantoor te Holten Aanwezig de heren: H. Jordaan, E. D. Stam, J. Kolkman, H. C. G. Grootherder, J. G. Rienties en V. K. Pavlicek. De voorzitter opent de vergadering en heet allen hartelijk welkom. De notulen van de vergadering van 23 juli j.l. worden zonder meer goedgekeurd. 1. Vragen vorige vergadering: Vakantieschema 1969/1970, zaterdag na Kerst: Volgens de heer Kolkman heeft de gehouden enquête uitgewezen, dat het grootste gedeelte van de A-ploegers collectief wil snipperen (slechts 4 wilden uitwerken). Op het vakantie schema zal dus bij zaterdag na Kerst de notitie „öf collectief uitwerken" doorgehaald worden. 2. Bespreking werktijdregeling 4e kwartaal 1969: De voorzitter vraagt of ook Holten bereid is om gezien onze algehele positie (flinke order portefeuille aan de ene kant en personeelstekort aan de andere kant) gedurende het a.s. 4e kwar taal op dezelfde vrijwillige basis over te wer ken als in het 3e kwartaal. De Contact-Commissie gaat hier unaniem mee akkoord. 3. Rondvraag: Geen van de leden heeft iets te vragen. Verder niets meer aan de orde zijnde sluit de voorzitter onder dankzegging aan de leden voor hun opkomst deze vergadering. 10

Het Anker | 1970 | | pagina 10