ijk1 Geslaagde afsluiting van liet TO-farig fubileum van „WILHELMINA" voorts de heren Sommer en Markerink een enve loppe met inhoud. Het gehele corps presenteerde zich daarna aan de aanwezigen door op het toneel een pittige mars ten gehore te brengen. Gestoken in de nieuwe k uniformen geschonken door Ter Horst Co. N.V. maakte het geheel een buitengewoon keurige indruk. De heer Mekenkamp bedankte mijnheer Auke voor de gesproken woorden en de prachtige toe zeggingen. De receptie werd druk bezocht en meerdere spre kers vroegen het woord. De heer Reinds sprak na mens Apollo uit Goor, de heer G. J. Rozendom vertegenwoordigde het Rijssens Mannenkoor, ter wijl de heer A. Westrik uit Holten namens de Koninklijke Nederlandse Federatie van Harmo nie- en Fanfaregezelschappen sprak en van deze gelegenheid gebruik maakte een ieder te wijzen op het genot van het musiceren en er op aandrong de muziek dicht bij de bevolking te brengen. Spreker sprak ook namens de Holtense Muziek vereniging. Het was een grote eer, dat burgemeester C. B. J. Landweer van Rijssen aanwezig was en het ge- schenk onder couvert van de gemeente Rijssen werd zeer op prijs gesteld. Naast de afgevaardigden van vele plaatselijke verenigingen, die hun felicitaties in de loop van de middag kwamen aanbieden zagen wij namens de Culturele Raad van Rijssen de heren J. A. Scholman en G. Strijker, namens de groep Rijks politie adjudant K. v. d. Weerd en wachtmeester Mekenkamp en namens de vereniging Plaatse lijke Belangen de heer G. Kappert. Het was een feestelijke middag, de zaal versierd met vele bloemstukken, bood een aantrekkelijk geheel en „Wilhelmina" kan terugzien op een zeer prettige en aangename receptie. Namens de dames van de muzikanten sprak me vrouw Kastenberg, die samen met mevrouw Kalter een enveloppe aanbood, bestemd voor het reserve-fonds. In hoogst eigen persoon was Sint Nicolaas aan wezig en de muziekvereniging „Irene" uit Enter, die deze middag Sinterklaas had ingehaald, bracht vanaf het toneel een serenade aan het jubilerende „Wilhelmina". Voor een uitverkochte Parkzaal sloot onze jubi lerende muziekvereniging „Wilhelmina" o.l.v. Albert Sommer en met medewerking van Rijssens Mannenkoor o.l.v. Rien Rombouts de feestelijk heden rond het 70-jarig bestaan op muzikale wijze af. Burgemeester Landweer, weth. Schoolman, onze directeuren de heren G. W. ter Horst en H. Jor- daan met hun dames gaven van hun belangstel- 35

Het Anker | 1969 | | pagina 37