Ondergetekenden danken langs deze weg voor het pensioen, het wandbord en enveloppe met inhoud hen aangeboden door de directie ter gelegenheid van hun pensionering. J. H. Voortman - C.W. L. van Losser - Nijverdalseweg 91 Langs deze weg wil ik mijn oprechte dank betuigen voor de hartelijke deelneming bij het overlijden van mijn man en de financiële steun die ik van de directie en het personeel mocht ontvangen. Mevr. M. Boerman-Pot Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank aan de directie voor het prettige afscheid bij onze pensione ring, voor het wandbord, het ons toegekende pensioen en voor de enveloppe met inhoud, die ons hierbij werden aangeboden. Ook het personeel van Weverij Bijvank II hartelijk dank voor de cadeaus en belangstelling. G. ten Hove en M. Dennekamp Daar wij dit jaar wegens ziekte van mijn vrouw plot seling niet mee konden met het jaarlijks uitstapje van de gepensioneerden zeggen wij langs deze weg har telijk dank aan de directie en mej. Vink voor de ver rassing ons bereid in de vorm van een prachtige fruitbak die mej. Vink ons kwam brengen. J. W. Wessels en echtgenote Nassaustraat Ter gelegenheid van mijn pensionering werd ik dooi de directie op het kantoor uitgenodigd. Hier werd mij een prachtig wandbord en enveloppe met inhoud overhandigd, waarvoor mijn hartelijke dank aan de directie. Ook de bazen van de Weverij toonden deze dag hun belangstelling wat mij zeer goed deed. Van hen mocht ik een prachtig cadeau ontvangen, ook hiervoor mijn hartelijke dank. H. Mulder Gaarne wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie van Ter Horst Co. N.V. hartelijk danken voor de huldeblijken ter gelegenheid van mijn 50-jarig dienst- jubileum. Wij ontvingen een enveloppe met inhoud en bloemen, waarvoor onze dank. J. Brinks - C.W. Voor uw hartelijke deelneming bij het overlijden van mijn man en de financiële steun die ik van de directie en het personeel mocht ontvangen wil ik u allen langs deze weg mijn oprechte dank betuigen. Mevr. Harbers-Scholten Voor uw hartelijke deelneming bij het overlijden van mijn broer, wil ik u allen mijn dank betuigen. Mej. L. Brinkhof Ondergetekenden betuigen hun hartelijke dank aan de directie en plaatswerkers voor de fraaie fruitman den die ze tijdens hun ziekte mochten ontvangen. J. Schepers en J. Langenhof Ondergetekenden zeggen hun collegae plaatwerkers hartelijk dank voor de prachtige fruitmanden die ze tijdens hun ziekte van hen mochten ontvangen. A. H. Vos, J. Vos, J. Harbers en D. Spenkelink Ondergetekenden brengen langs deze weg hartelijke dank aan de firma Ter Horst voor de prachtige fruit mand hen aangeboden ter gelegenheid van hun 50- jarig huwelijk. G. Pas-ten Boscher G. J. Pas De heer W. Kreijkes zegt hierbij hartelijk dank voor de heerlijke vleesschotel die hem bij zijn terugkomst uit het ziekenhuis gebracht werd, namens bazen en collega's van Spoelerij Boomkamp. W. Kreijkes Spoelerij Boomkamp Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan de directie van Ter Horst Co. voor de fijne fruitschaal mij geschonken bij mijn 80e verjaardag. Ook mej. Vink dank voor haar bezoek aan mij ge bracht. Mevr. G. Wolters-Goorman 23

Het Anker | 1969 | | pagina 25