Dankbetuigingen Hierbij betuig ik mijn oprechte dank aan de firma Ter Horst Co., voor het genoten pensioen dat we ontvingen, van wijlen mijn man Gerrit Jan Poortman, wonende Lenfertsweg 15, te Rijssen. Wed. H. Poortman-Seppenwoolde Mijn vrouw en ik waren zeer verrast door de vele leuke attenties en goede wensen, die wij ter gelegen heid van mijn 50-jarig dienstjubileum mochten ont vangen. Dames van 't badhuis, dames en heren van de kalan- derij en directie hierbij zeg ik u hartelijk dank voor alles, mede namens mijn vrouw en kinderen. H. G. Siegerink Wierdensestraat 54, Rijssen Voor uw hartelijke deelneming bij het overlijden van mijn man en de financiële steun die ik van de directie en het personeel mocht ontvangen, wil ik graag mijn dank betuigen. Mevr. H. Voortman-Poortman Tuinstraat 4 Hierbij zeg ik bazen en arbeiders van Weverij Bijvank II hartelijk dank voor de fruitmand en vleesschotel die ik tijdens mijn ziekte van hen mocht ontvangen. A. J. Schuitert Weverij Boomkamp Via „Het Anker" betuig ik mijn dank aan de directie voor de prachtige fruitmand, die mij in het ziekenhus door mej. Vink werd gebracht. Bij mijn thuiskomst ontving ik van bazen en collega's een mooi bloem stuk. Hartelijk dank voor alle belangstelling. A. J. Baan Krasserij Boomkamp Op de dag van mijn 50-jarig jubileum werden mijn vrouw en ik door de directie op het kantoor ontvangen. Voor deze prettige ontvangst en de enveloppe met inhoud betuigen wij hierbij onze dank. Collega's en werknemers tevens onze hartelijke dank voor de belangstelling en cadeaus die wij mochten ontvangen. A. J. Schuitert Weverij Boomkamp Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan de directie van Ter Horst Co. N.V. voor de fruit mand die mij ter gelegenheid van mijn 80e verjaar dag werd geschonken. Mej. Vink hartelijk dank voor haar bezoek. Mevr. Dannenberg-Engbers Langs deze weg zeggen wij de directie van Ter Horst Co. N.V. hartelijk dank voor de fruitmand, welke wij ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. G. J. Averesch H. Averesch-Lichtenberg Voor de van de directie en het personeel ondervonden steun na het overlijden van mijn man, wil ik hartelijk dankzeggen. Ook wil ik mej. Vink graag in deze dank betrekken. Mevr. M. Nijland-Nieuwenhuis de Bleydestraat 23 Hierbij dank ik allen voor de belangstelling en het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man. Ook heel hartelijk dank aan de directie en het personeel voor de financiële bijdrage die ik heb ontvangen. Ook mej. Vink hartelijk dank voor de vele bezoeken en de genoten gezinshulp. Mevr. Haase-Rozendom Lange Hilleweg 7a, Rotterdam Mej. Vink dank ik hierbij hartelijk voor de mede werking ondervonden tijdens mijn dienstverband. Mej. Kwintenberg Langs deze weg betuig ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, mijn hartelijke dank aan de directie van Ter Horst Co. N.V. voor de prachtige fruitmand die ik met mijn 80e verjaardag mocht ontvangen. Mej. Vink hartelijk dank voor haar bezoek. A. J. Boerman Hiermede zeggen wij de directie hartelijk dank voor de prachtige fruitmand die wij ter gelegenheid van ons vijftig-jarig huwelijksfeest mochten ontvangen. Tevens onze dank aan mej. Vink voor haar felicitatie- bezoek. D. Deyk-Assink G. Deyk 22

Het Anker | 1969 | | pagina 24