IN MEMORKAM Op 26 juli j.l. bereikte ons het ontstellende be richt dat onze medewerker de heer JAN WILLEM BRINKS diezelfde dag plotseling was heengegaan. Hij trad op 13 mei 1937 bij ons in dienst en wel in de afd. Krasserij waar hij, met een onderbre king van enkele jaren tijdens de oorlog, werkzaam was. Omstreeks |1950 werd hij overgeplaatst naar de afd. Kalanderij. Door zijn meegaand en vriendelijk karakter mocht iedereen hem gaarne lijden temeer waar hij altijd klaar stond om anderen te helpen. Ons bedrijf en speciaal de afdeling Kalanderij zullen Jan Willem Brinks node missen. Na een kort ziekbed volgend op een hartaanval overleed op 11 augustus j.l. onze medewerker de heer JAN BRINKHOF op de leeftijd van ruim 50 jaar. Op 18-jarige leeftijd werd hij als leerling-schilder in onze afd. Plaatswerkers in dienst genomen. Enkele jaren later werd hij schilder welke functie hij tot zijn overlijden bleef vervullen. Hij was een rustige medewerker, die zijn taak plichtsgetrouw vervulde. Een wat stille figuur die men echter gaarne mocht lijden omdat hij iedereen hielp. Vrijgezel zijnde woonde hij met zijn zuster samen en het is dan ook naar haar dat onze gedachten in de eerste plaats uitgaan. Moge haar de kracht gegeven worden om dit zware verlies moedig te dragen. Op 9 augustus, overleed na een ziekbed van en kele weken in een ziekenhuis te Deventer, onze medewerker de heer W. HARBERS Liet het zich eerst aanzien, dat de ziekte slechts van korte duur zou zijn, zo moest de heer Har- bers na een korte periode aan de beterende hand te zijn geweest, plotseling wederom in het zieken huis opgenomen worden, waarna hij vrij plotse ling overleed, in de ouderdom van 43 jaar. In 1954 bij ons in dienst gekomen als wever, werd hij om gezondheidsredenen in het voorjaar 1957 overgeplaatst naar de afdeling Plaatswerkers al waar hij zich spoedig specialiseerde in dakbedek king. Hij was een plichtsgetrouwe medewerker die bij zijn chefs en collega's zeer gezien was. In januari 1962 werd hij gekozen in de Onder nemingsraad als vertegenwoordiger van zijn af deling, welke functie hij 6 jaar vervulde. Wij wensen zijn vrouw en kinderen alle kracht toe, die nodig is om dit zo zware verlies te kunnen dragen. 21

Het Anker | 1969 | | pagina 23