1. Het gebouw is klaar 2. Na het bouwen de koffie 3. Een attentie van de heer Ten Berg voor mej. Pluimers 4. Klaar voor de koffieslag 5. Vol verwachting klopt 6 en 7. Na gedane arbeid Voor het overige is er weinig bijzonders over de constructie te vertellen. Aan de voorzijde van het gebouw is het dak twee meter uitgebouwd zodat een luifel werd ge vormd met het doel bij zomerdag het zonlicht grotendeels te weren. Daar onder een luifel minder regen valt dan wel wenselijk is voor een beplanting die wij langs de ramen wilden aanbrengen wordt het regenwater dat op het tegelpad valt door middel van rooster en plastic buisjes in een grondgebied onder de beplanting gevoerd. Denkers onder u moeten eens even kijken naar de raamsluitingen langs de achtergevel. In het smalle kastje kan door middel van het krukje een tandwieltje worden gedraaid. Dan beweegt in elk van de plastic buisjes een gekar telde buigbare staaf, de èèn naar boven, de an dere naar beneden. En toch gaan beide ramen tegelijkertijd open of dicht. Dat spreekt ook vanzelf! Of niet soms? In de wand waarin zich het uitgifteschap bevindt, ziet u aan de andere kant van de dubbele deuren een verdiept gedeelte. Dit is niet zonder bedoeling gedaan. Er is met de gedachte gespeeld of in dat gedeelte wand niet iets aardigs zou kunnen worden aan gebracht. Er is gezorgd dat er verlichting, watertoevoer en waterafvoer aanwezig is. Mocht het plan om een aquarium te plaatsen op de een of andere manier verwezenlijkt worden, dan is het wellicht mogelijk dat een groep van aquariumliefhebbers bij toerbeurt de verzorging op zich neemt. Voor het overige hopen wij dat de koffie u in de nieuwe kantine maar steeds goed mag smaken want daar geet 't mèr umme. 4 5 20

Het Anker | 1969 | | pagina 22