2. Rondvraag - verlichting Men wijst erop dat men uit Rijssen gekomen is om de defecte T.L.-buizen in Holten te ver vangen doch dat men er mee is gestopt voor dat alle defecte buizen vervangen waren, een en ander is met de elektrische werkplaats op genomen. Verder niets meer aan de orde zijnde sluit de voorzitter onder dankzegging aan de leden voor hun opkomst deze vergadering. 23 juli 1969 Aanwezig de heren: H. Jordaan, E. D. Stam, J. Kolkman, H. C. G. Grootherder en V. K. Pavlicek. Afwezig de heer J. G. Rientjes. De voorzitter opent de vergadering met een wel komstwoord. 3 april 1969 Aanwezig de heren: H. Jordaan, E. D. Stam, H. C. G. Grootherder, J. G. Rientjes, J. Kolkman en V. K. Pavlicek. De heer H. Jordaan opent de vergadering. 1. Deze vergadering is bijeengeroepen om mede deling te doen van het feit dat de vergadering van aandeelhouders van 2 april j.l. besloten heeft om evenals vorige jaren, aan de perso neelsleden een winstaandeel van 3 uit te keren. Getracht wordt om deze uitkering te doen plaatsvinden op 17 april a.s., een en an der onder -voorbehoud dat dit technisch moge lijk is. 2. De heer Jordaan deelt mede dat de heer Pavli cek dinsdag 8 april a.s. naar Turkije vertrekt voor de selectie van Turken die in de voor spinnerij, de spinnerij en spoelerij geplaatst zullen worden. Hierna wordt gevraagd of er nog op- of aanmer kingen zijn op de notulen van de vergadering van 9 juni j.l. Waar het antwoord ontkennend luidt worden deze notulen goedgekeurd. Beantwoording vragen vorige vergadering Betreffende de vervanging van de defecte T.L.- buizen, wordt geantwoord, dat er een grote hoe veelheid T.L.-buizen besteld is waarvan een ge deelte voor Holten is bestemd. Getracht zal worden een en ander na de vakantie te regelen. Vakantieschema 1969/1970 Het voorstel wordt goedgekeurd met uitzondering van de zaterdag na Kerst; de A-ploeg zal de 3 uur die men te kort komt of uitwerken öf collectief snipperen. Verder niets meer aan de orde zijnde dankt de voorzitter de leden voor de opkomst en wenst hij allen een prettige vakantie toe. Verder niets meer aan de orde zijnde sluit de voor zitter onder dankzegging aan de leden voor hun opkomst deze vergadering. 15

Het Anker | 1969 | | pagina 17