Tegeltapijt De heer Grootherder vraagt of men te Rijssen in de Huishoudschool waar voor personeel kamerbreed tapijt te koop is, ook geen tapijt in tegels zou willen verkopen. Dit zal nagegaan worden. Elektrische verlichting De heer Stam wijst erop, dat er wederom pl.m. 50 elektrische lampen in de Weverij stuk zijn. Niet lang geleden heeft men ook 40 a 50 ka potte lampen gehad, die eind vorig jaar ver nieuwd werden. Gevraagd wordt of Holten niet zelf een hoge dubbele ladder kan krijgen, zodat men al naar behoefte zelf kapotte lampen kan verwisselen. Dit wordt genoteerd. Uitreiking weversmes De heer Stam wijst erop dat men niet wist, dat men bij het verlaten van de dienst binnen de 6 maanden behalve de 2 overalls ook het we versmes of terug moest geven, öf ervoor moest betalen. Dit zal aangeplakt worden. Verder niets meer aan de orde zijnde sluit de voorzitter onder dankzegging aan de aanwezigen de vergadering. 9 juni 1969 Aanwezig de heren: H. Jordaan, E. D. Stam, J. G. Rienties, J. Kolkman en V. K. Pavlicek. De heer H. C. G. Grootherder was naar de textiel school in Nijverdal. De heer H. Jordaan opent de vergadering en heet allen van harte welkom. A De notulen van de vergadering van 3 april 1969 worden zonder bemerkingen goedgekeurd. 1. Bespreking werktijdregeling na 30-6-1969 De voorzitter deelt mede dat in onze order positie gelukkig nog geen verandering is ge komen, zodat wij nog volop van orders zijn voorzien. Helaas laat de personeelsbezetting van de ma chines nog veel te wensen over, zodat het per soneelstekort eerder groter dan kleiner wordt. Ook het ziektepercentage blijft op een hoog niveau. In verband hiermede zou de directie gaarne zien dat men op de tot nu toe gevolgde wijze zou doorwerken, dus naar keuze, 85 dan wel 88 uur in de 2 weken. Dit zou dan gelden voor het 3e kwartaal a.s. In de hedenochtend gehouden O.R.-vergade ring te Rijssen, heeft men dit ook aan de O.R. voorgesteld om de werktijden van het 3e kwar taal |1969 te laten zoals die momenteel zijn, waarmede de O.R. te Rijssen zich kon ver enigen. Thans doet de directie een zelfde voorstel aan de Contact-Commissie te Holten en ziet gaar ne haar zienswijze op dit punt tegemoet. De Commissie antwoordt, dat indien een en ander op dezelfde vrijwillige basis als tot nu toe gebeurt, men er voor Holten ook mee ak koord kan gaan. Dat wordt door de voorzitter dankend genoteerd. 14

Het Anker | 1969 | | pagina 16