Vergaderingen met de Contact-Commissie 3. Rondvraag Gesteld wordt, dat er geen overleg met de be treffende Ondernemingsraadleden heeft plaats gehad ter zake van het doorwerken van enkele Nederlandse werknemers in de vakantie ten behoeve van de doorwerkende Turken. Een en ander wordt nader toegelicht. Duide lijk wordt gesteld, dat dit doorwerken op ge heel vrijwillige basis is geschied. 4. Sluiting. 19 maart 1969 Aanwezig de heren: H. Jordaan, E. D. Stam, H. C. G. Grootherder, J. G. Rientjes en V. K. Pavlicek. Afwezig zonder kennisgeving, de heer J. Kolkman. De voorzitter, de heer H. Jordaan, opent de ver gadering en heet allen van harte welkom. De Notulen van de vergadering van 13 december 1968 worden zonder bemerkingen goedgekeurd. 1. Beantwoording van de vragen van 13-12-1968: De heer Pavlicek beantwoordt de vragen als volgt: Vraag van de heer Stam betreffende slechts lopen van 6 „lange rollen": De heer M. Pijffers heeft in Holten opnamen gemaakt en een en ander met de leden van de Contact-Commissie besproken. De lopende kwesties zijn hiermede geregeld. Vaker schone handdoeken in toiletten: Dit gebeurt nu inderdaad vaker. Vraag van de heer Kolkman: zeer koud achter in de Weverij als de deuren openstaan voor het binnenrijden van vrachtauto's: De chauffeur is opdracht gegeven om eerst de deur achter zich te sluiten als hij de auto binnengereden heeft. Hierop maakt men de opmerking, dat het dan nog 's winters tocht, nl. door een kier boven aan de nieuwe deur, ook als die gesloten is. Kan hier geen rubberstrip komen? Een en an der zal genoteerd worden. 2. Mededeling van de directie De directie heeft besloten om ingaande de 15e week a.s. (van 6-4 t/m 12-4-'69) gebruik te maken van een loonstrook van 2 °/o, welke loonstrook mede zal dienen voor het aanbren gen van tarief correcties. Een en ander moet verder door het tariefbureau uitgewerkt worden. 3. Bespreking werktijdregeling na 31-3-1969 De voorzitter deelt mede dat men goed van orders is voorzien en dat naast het personeels tekort, het ziektepercentage nog steeds schrik barend hoog blijft, nl. ruim 10 °/o. De directie wil dan ook evenals men dit hedenochtend in de O.R. te Rijssen heeft gedaan, de werkne mers voorstellen om de werktijden voor het 2e kwartaal 1969 te laten zoals die momenteel zijn; de O.R. te Rijssen is hiermede akkoord gegaan. De Commissie antwoordt, dat indien een en ander op dezelfde vrijwillige basis gebeurt als nu, men er voor Holten ook mede akkoord kan gaan. Dit wordt door de voorzitter genoteerd. 4. Rondvraag 13

Het Anker | 1969 | | pagina 15