40 en 50 JAAR TROUWE DIENST De heer H. Peters De heer H. Peters vierde op 30 juni j.l. zijn 40- jarig dienstjubileum. De jubilaris, die altijd in de Weverij heeft gewerkt, werd op de dag zelf, door de directie ontvangen. Hierbij werd hem door de heer H. Jordaan hartelijk dank gebracht voor het werk dat hij gedurende de afgelopen veertig jaar voor het bedrijf had verricht. Tevens was burgemeester Landweer aanwezig om hem namens H.M. de Koningin de bronzen medaille op te spelden. Namens de directie werd hem een enveloppe met inhoud aangeboden. Mevrouw Peters werd niet vergeten in de dank woorden en zij ontving een prachtig boeket bloe men. Na dit officiële gedeelte, kwamen de tongen los, er werd gepraat over verschillende familieleden die ook in ,,'n stoom" werken of hadden gewerkt, waarbij men zich de koffie goed liet smaken. Hierna nam men afscheid om deze dag verder in huiselijke kring te vieren. Baas Schuttert van cle Bijvank Na 50 jaar trouwe dienst in ons bedrijf, verscheen *op uitnodiging van de directie, op woensdag 10 september j.l. Arend Jan Schuitert, beter bekend als „Baas Schuitert van de Bijvank", in gezelschap van zijn echtgenote op kantoor om dit, hoe langer hoe zeldzamer wordende jubileum officieel te vieren. In dienst gekomen op 10 september 1919 in de Spoelerij waar hij een jaar of vijf werkzaam was, werd hij overgeplaatst naar de Weverij om dan via de functies van wever en monstermaker in 1932 afdelingsbaas te worden. In de loop der jaren heeft hij zich doen kennen als een groot linoleumdoekspecialist. Sinds enkele maanden is de heer Schuitert afdelingsbaas van de Weverij „Boomkamp". Voor de directie was dit jubileum reden om zich in hartelijke bewoordingen tot de jubilaris en zijn vrouw te richten. Het zal in de toekomst niet vaak meer gebeuren dat iemand van het leidinggevend personeel het 50-jarig jubileum viert. De heer A. H. ter Horst overhandigde de jubilaris namens de directie een enveloppe met inhoud, waarmede zij haar dank voor al hetgeen de heer Schuitert voor het bedrijf gedaan had, tot uiting wilde brengen. Voorts spelde de heer Auke de jubilaris het gou den insigne op en overhandigde hij mevr. Schui tert een boeket bloemen als dank voor de steun die zij al die tijd voor haar echtgenoot geweest was. Na een gezellig, ongedwongen samenzijn ging men na een dankwoord van de heer Schuitert uiteen. 9

Het Anker | 1969 | | pagina 11