In de afgelopen maanden verlieten 5 werknemers het bedrijf wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd. Op 28 februari de heren H. Tijhuis, vroeger werk- /■j^a als wever en de laatste jaren om gezond- hSlsredenen thuis; G. J. J. Pfijffers, die werkzaam geweest is in de weverij en J. Schulenburg, die ook wever was. Op 31 maart de heer J. H. Voortman, van de Cen trale Werkplaats en op 31 mei de heer L. van Los ser, vroeger werkzaam in de weverij en thans om gezondheidsredenen thuis. De heren Tijhuis, Pijffers en Schulenburg werden, doordat de directie door bijzondere omstandighe den plotseling verstek moest laten gaan, met har telijke woorden toegesproken door de heer V. K. Pavlicek. Hij excuseerde de directie en sprak de hoop uit, dat het desondanks een dag zou worden waaraan zij met prettige herinneringen zouden kunnen terug denken. Lateer Pijffers ontving uit handen van de heer Pavlicek het wandbord en de heren Tijhuis en Schulenburg naast het wandbord ook nog een enveloppe met inhoud, omdat deze heren het 50- jarig jubileum net niet konden halen. De heren Voortman en van Losser werden resp. eind maart en mei toegesproken door de heer A. H. Ter Horst die ook hen naast het wandbord een enveloppe met inhoud aanbood. Wij hopen dat zij allen nog vele jaren van hun pensioen zullen mogen genieten. Het tambourskorps van „Wilhelmina" heeft zater dag 21 juni j.l. beslag weten te leggen op een eerste prijs tijdens een tambourconcours, gehou den in Goor en georganiseerd door de muziekver eniging Apollo, aldaar. Voor het eerst gestoken in prachtige nieuwe uni formen, geschonken door Ter Horst Co. N.V., wisten de tambours voor de lopende mars 33 pun ten te vergaren en voor de staande mars 32 pun ten, samen ruim voldoende voor een eerste prijs in de 2e afdeling van de Kon. Ned. Federatie van Harmonie- en Fanfaregezelschappen. De tambourmaitre van ons korps, de heer Mar kerink, verdient niet alleen lof voor het behaalde resultaat met „Wilhelmina", hij wist ook een eer ste prijs te behalen met het tambourkorps uit Raal- te, waarover hij de scepter zwaait. Wij hopen dat het tambourkorps in de toekomst nog meer dergelijke prachtige resultaten mag behalen en de redactie van „Het Anker" feliciteert de Band alsnog met het succes van zaterdag 21 juni j.l. 7

Het Anker | 1969 | | pagina 7