35 -f Langs deze weg zeggen wij de I directie en mej. Vink hartelijk dank voor de prachtige fruitmand en belangstelling, bij ons 50-jarig huwelijk ontvangen. D. v.d. Noort en echtgenote Esstraat Voor de heerlijke fruitmand waarmee ik tijdens mijn ziekte werd verrast, zeg ik de directie hartelijk dank. Mej. Vink dank ik voor haar be zoek. H. van Losser Krasserij Beek Ondergetekende betuigt hierbij hartelijke dank aan de direc- aWter Horst Co. N.V. voor de prachtige fruitmand die hij op zijn 80e verjaardag van haar ont vangen heeft. Ook mej. Vink bedankt voor haar bezoek. J. ten Berge Bouwstraat 11, Rijssen Hiermede wil ik, ook mede na mens mijn vrouw, de directie hartelijk dankzeggen voor de ge zinshulp die wij in verband met de geboorte van onze zoon ont vingen. Mej. Vink dank voor haar medewerking en belangstelling. De bazen en collega's dank voor hun medeleven en prachtige ca deaus. A. Jansen, Holten Aan de directie van Ter Horst Co. betuig ik hiermede mijn har telijke dank voor het prachtige leesboek waarmede ik tijdens de •dagen via het Riek Steen- en Fonds verblijd werd. Mej. D. Goorman Nijverdalseweg 28, Rijssen Ondergetekende dankt de direc tie voor het wandbord en het hem toegekende pensioen. Ver der dank aan bazen en collega's van Weverij Geurne voor de prachtige bloembak en vlees schotel die hij op de dag van zijn pensionering ontving. M. Poortman Weverij Geurne Hiermede, ook namens mijn vrouw, hartelijk dank voor de vleesschotel die ik van bazen en spoelerij „Beek" tijdens mijn ziek te mocht ontvangen. G. ter Haar Spoelerij Beek Hiermede zeggen wij de directie van Ter Horst Co. N.V. har telijk dank voor de prachtige fruitmand t.g.v. ons 55-jarig hu welijksfeest. G. W. Poortman en echtgenote, Hagweg Bazen en collega's Weverij Boom kamp hartelijk bedankt voor de prachtige fruitmand die ik tij dens mijn ziekte heb ontvangen. J. W. Kappert, Weverij Boomkamp Ondergetekende zegt bazen en collega's Spinnerij Beek hartelijk dank voor de vleesschotel die hij mocht ontvangen. J. Pijffers, Spinnerij Beek Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan de directie voor de ontvangst op kantoor, het prachtige wandbord en enveloppe met inhoud, dat mij werd aan geboden ter gelegenheid van mijn pensionering. Verder dank ik ook de bazen en medearbeiders voor het prachtige cadeau dat ik van hen ontving. J. van Brussel Weverij Boomkamp en Bijvank II. Via „Het Anker" betuig ik mijn hartelijke dank aan Bazen en Personeel van de Kalanderij voor de prachtige fruitschaal en vlees schotel die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. M. Voortman, Kalanderij Hierbij betuig ik mijn hartelijke dank aan bazen en arbeiders van Spinnerij Boomkamp voor de prachtige vleesschotel en fruit mand die ik van hen mocht ont vangen tijdens mijn ziekte. Mej. Vink dank voor haar bezoek. M. Ligtenberg Hartelijk dank aan collega's ba zen voor de prachtige fruitmand. J. Willems, Naaierij Hierbij dank ik het personeel van de Naaierij voor de prachtige fruitmand. J. Willems, Naaierij G. W. Gerritsen, Naaierij, dankt personeel Naaierij voor de fruit mand, alsmede mejuffrouw Vink voor haar bezoek tijdens zijn ziekte. Langs deze weg betuigen wij de directie van Ter Horst Co. onze hartelijke dank voor de prachtige fruitmand die wij t.g.v. ons 55-jarig huwelijk mochten ontvangen. Ook mej. Vink onze dank voor haar bezoek. W. H. Pas en echtgenote Wij zeggen de directie hartelijk dank voor de prachtige fruitmand die wij ontvangen hebben, omdat wij op het laatste moment niet met de tocht van de gepensio neerden mee konden. Echtpaar Wolterink, Nijverdalseweg 80 Hiermede betuig ik mijn harte lijke dank, ook namens mijn vrouw, voor het vele bezoek in het ziekenhuis en ook bij mijn terugkomst thuis en voor het vele fruit en de rookartikelen die ik heb ontvangen, en in het bij zonder aan de leden van de E.H.B.O. Ter Horst Co. voor de grote en prachtige fruitmand. Allen hartelijk dank. H. Slettenhaar Mede namens mijn vrouw zeg ik de directie hartelijk dank voor de prachtige fruitmand, ons aange boden bij ons 50-jarig huwelijk. Ook mej. Vink hartelijk dank voor haar bezoek. J. Averesch en echtgenote

Het Anker | 1969 | | pagina 35