Uitgeschakeld te laten vallen, waarbij hij wel enige moeite had weer overeind te komen. Later kwam hij er beter in en na de rust wist hij zelfs enkele gevaarlijke schoten te keren. Het zat Ter Horst niet tegen en het tweede doel punt, gescoord door Slots, liet niet lang op zich wachten. Na de rust kwam het spel van Borghorst beter tot zijn recht en wist het een tegenpunt te plaatsen, waardoor de stand op 2-1 kwam. Intussen was onze linksachter Waanders uitgeval len wegens het een of ander euvel, (was het kramp?) en was deze genoodzaakt de wedstrijd verder te volgen op zijn sokken, langs de lijn uiter aard. Reserve Nijland deed het echter niet minder (d.w.z. het voetballen) en ons elftal wist ondanks heftige aanvallen van Borghorst stand te houden. Steeds weer wisten onze stoere verdedigers de bal weg te werken. Intussen zat onze aanval ook niet stil en Slots viel de eer te beurt ook het derde doelpunt te scoren. Aan Duitse zijde werd flink gemopperd op enkele spelers die zouden lopen te slapen, ook kon men van de achterlijn de uitroep „Scheisze" horen, hetgeen een stimulerende invloed scheen te heb ben, want het spel en de inzet verbeterde snel. |Nu had onze grensrechter het vlaggetje er bij neergelegd vanwege de hitte en daardoor kon de scheidsrechter op een gegeven moment niet waar nemen dat er een buitenspelpositie was van waaruit de Borghorsters een doelpunt wisten te plaatsen. Nu werd het eerst recht spannend want Borghorst zette er alles op om de gelijkmaker te scoren. Angstig werd door ons telkens op het horloge ge keken of het nog geen tijd was. Een nieuwe grensrechter, Van de Noort, werd haastig naar de overkant gedirigeerd om mee te helpen de strijd te winnen. Hij was nog maar nau welijks daar aangekomen of hoera, de scheids rechter blies het eindsignaal. Eindstand 3-2 voor Ter Horst Co. Hevige strijd Onze support(st)ers 27

Het Anker | 1969 | | pagina 27