Een schletduel uitgesproken dat ook het jaar |1969 goed zou mogen worden. Deze mededeling zal vandaag in de fabriek be kend gemaakt worden. De uitkering geschiedt onder dezelfde voor waarden als voorgaande jaren. ^■oorts maakt de voorzitter melding van het Teit dat de heer Pavlicek de volgende week naar Turkije zal gaan. Gevraagd wordt of dan het pension voor de Turken wel gereed zal zijn. De voorzitter ant woordt dat dat noodzakelijk is en dat het dus wel in orde zal komen. N.a.v. de mededeling over de winstdeling over 1968 wordt gevraagd hoe tot nu toe de ver wachtingen voor 1969 zijn. De voorzitter ant woordt dat het eerste kwartaal erg druk ge weest is. De kosten zijn door de loonsverhoging en de 2%> loonstrook echter belangrijk gestegen; we zullen moeten proberen dit in de loop van het jaar weer goed te maken. Op een vraag wanneer de winstdeling uitbe taald zal worden antwoordt de heer H. Jordaan dat dit mogelijk 17 april a.s. zal geschieden. Voorts wordt er gevraagd of de O.R.-verslagen niet eerder in het Anker geplaatst kunnen wor den. Dit is niet mogelijk, omdat de O.R. eerst Aaar goedkeuring moet verlenen aan de notu- Verder neemt de samenstelling van een Anker-nummer vrij veel tijd in beslag. Wij heb ben hier geen mensen die uitsluitend met de redactionele werkzaamheden belast zijn en daarom is de voorbereidingstijd langer. Er vindt nogmaals toelichting plaats omtrent de 2°/o loonstrook. De al eerder gestelde vraag of de loonstrook wel gebruikt mag worden voor het aanbrengen van correcties in de tarieven, wordt nu door de vragensteller zelf bevestigd. De heer J. H. Seppenwoolde dankt de directie namens de O.R. voor de 3°/o winstdeling. De voorzitter sluit hierna de vergadering. Op zaterdag 24 mei, 's middags om 3.00 uur, was, na een week van uitdagingen het grote moment gekomen dat er tussen de heren W. Kreijkes en M. Arends een schietwedstrijd werd gehouden op kleiduiven. De inzet was een krat bier. Na een zeer nerveus begin, waarin de zenuwen van Kreijkes door 2 voltreffers van Arends zwaar op de proef werden gesteld, kwamen langzaam aan de routine en betere schutterskwaliteit van Kreijkes naar voren en dit bracht hem tenslotte de overwinning. Zijn collega's uit Weverij Geurne hadden zich niet onbetuigd gelaten en de winnaar kon een fraaie beker in ontvangst nemen, welke met een toepas selijk woord door de heer M. Ligtenberg werd aangeboden. Op bijgaande foto's zien we het aanbieden van de beker en het kratje bier. Een dertigtal toeschouwers heeft van een spor tieve strijd kunnen genieten. 13

Het Anker | 1969 | | pagina 13