koude in de batchingkamer, vergoeding uren tariefcursus, carenzdagvergoeding bij ongeval len en de lonen van de touwstellers. De voorzitter dankt de leden tenslotte voor hun komst en wenst hen allen prettige Kerstdagen en een goede jaarwisseling toe. Vergadering met de Contact-commissie te Holten op vrijdag 13 december 1968 Aanwezig de heren: H. Jordaan, E. D. Stam, H. C. G. Grootherder, J. Kolkman, J. G. Rienties en V. K. Pavlicek. p.. Opening 2. Notulen van de vergadering 12 september '68 Deze worden zonder bemerkingen goedgekeurd. 3. Beantwoording vragen van de vergadering van 12 september 1968 - het tegelpad - vervanging defecte TL-buizen - reparatie dak - reparatie W.C. 4. Jaaroverzicht 1968 Hiervoor mogen wij verwijzen naar hetgeen vermeld staat in het verslag van de Onderne mingsraadvergadering op 13 december 1968 te Rijssen. 5. Bespreking werktijdregeling na 31 dec. 1968 De leden kunnen akkoord gaan met het voor stel van de voorzitter om voor het eerste kwar taal van 1969 dezelfde vergunning aan te vra gen als tot nu toe van kracht was. Benadrukt wordt, dat het werken op zaterdag morgen in de vroege ploeg op geheel vrijwillige basis dient te geschieden. 6. Nieuwe regeling jubilea en pensionering Ook hier mogen we verwijzen naar hetgeen vermeld is in het verslag van de vergadering van de ondernemingsraad te Rijssen. 7. Rondvraag Er wordt nogmaals een vraag gesteld over het tarief van bepaalde getouwen. De voorzitter meende dat e.e.a. al eerder volledig uitgelegd was. Mochten er echter nog vragen zijn over bepaalde punten, dan zal er iemand van het, tariefbureau nogmaals voorlichting komen ge ven. Gevraagd wordt of er bij de wasgelegenheid vaker schone handdoeken mogen komen. Gewezen wordt op de koude die in de weverij ontstaat wanneer de transportdeur achter in de weverij open staat. Niets meer aan de orde zijnde wenst de voorzitter de leden prettige Kerstdagen en een goede jaar wisseling en sluit hij de vergadering. dinsdag 11 februari 1969 Aanwezig de heren: H. Jordaan, C. J. Kochanow- ski, J. H. Seppenwoolde, J. Niks, J. Spenkelink, A. Borkent, J. H. Nijland, G. J. J. Beunk, G. H. Schippers, J. W. Baan, A. H. Wennemers, W. Com- panje, G.Wessels, G. Tijhof, J. Leussink, J.W. Pon- gers, J. Harbers, V. K. Pavlicek en J. C. Torn. j 1. Opening 2. Notulen van de vergadering van 13 dec. 1968; deze worden zonder bemerkingen goedgekeurd. 3. Vraag betreffende de regeling met de huisart sen te Rijssen over het bezoeken van het spreek uur. Geantwoord wordt, dat deze regeling bijna rond is. Er zal ook getracht worden met de tandartsen een dergelijke regeling te treffen. 4. In verband met het feit dat dit een tussentijdse vergadering is, zal er nu geen beantwoording van de in de laatste vergadering gestelde vra gen plaatsvinden. 10

Het Anker | 1969 | | pagina 10