Hierbij betuig ik mijn hartelijke dank aan bazen en collega's van •Weverij Beek, Boomkamp en Geurne, bazen spoelerij en ver der sjouwers uit spoelerij Boom kamp, voor de prachtige vlees schotel en fruitmand die ik mocht ontvangen bij mijn terugkomst uit het ziekenhuis. Ook de Directie voor de fruit mand en mej. Vink voor haar komst mijn zeer hartelijke dank. H. Waggeveld Hiermede betuig ik mijn harte lijke dank aan de Directie voor de fruitmand die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. Mej. Vink dank voor bezoek. J. Nijsink - Krasserij Beek Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie voor de ontvangst op kantoor en het prachtige wandbord dat mij ter gelegenheid van mijn pensio nering werd aangeboden. Verder dank ik ook collega's en ^hbazen voor het cadeau dat ik van ^Pnen ontving. G. J. Kreijkes - Holterstraat 156 Mede namens mijn vrouw harte lijk dank aan de Directie en mej. Vink voor de gelukwensen en de fruitmand, ontvangen ter gele genheid van ons gouden huwelijk. O. Pluimers - Elsenerstraat 42 Voor uw hartelijke deelneming bij het overlijden van mijn man en de financiële steun die ik van de Directie en het personeel mocht ontvangen wil ik graag langs deze weg mijn dank betui gen. Wed. H. Slagman-Beldman Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie voor de ontvangst op kantoor, het prachtige wandbord en de enve loppe met inhoud die mij werden aangeboden ter gelegenheid van mijn pensionering. Verder dank ik ook bazen en medearbeiders voor het prachtige cadeau dat ik van hen ontving. J. van Brussel W everij-Boomkamp Bijvank II Voor de mooie fruitmand die mij op mijn 80ste verjaardag werd gestuurd, dank ik de Directie van harte. Ook mej. Vink hartelijk dank voor haar felicitatie. Wed. J. Ligtenberg- Bouwhuis De heer T. Preuter dankt hier mede de Directie voor de prach tige fruitschaal en mej. Vink voor haar bezoek tijdens zijn ziekte. Tevens dank aan bazen en het personeel van spoelerij Boom kamp voor de heerlijke vlees schotel. T. Preuter Mijn hartelijke dank aan de Di rectie voor de ontvangst, het wandbord en de pensioenbrief die ik bij mijn pensionering mocht ontvangen. G. J. Lubbers - Weverij Voor de van de Directie en van het personeel ondervonden steun en belangstelling na het overlij den van mijn man wil ik hartelijk dankzeggen. Ook mej. Vink wil ik graag in deze dank betrekken. Wed. ten Hove-Lensink Voor de fruitschaal die ik tijdens mijn ziekte van de Directie mocht ontvangen wil ik gaarne van harte dankzeggen, ook mej. Vink hartelijk dank voor haar belang stelling. J. Rolleman - Weverij De heer B. J. Ligtenberg dankt de Directie voor het hem toege zegde pensioen en het wandbord dat hij bij zijn pensionering mocht ontvangen. Tevens dankt hij hierbij mede na mens zijn vrouw, de collega's van de Timmerkamer voor de prach tige vleesschotel. B. J. Lichtenberg - Timmerkamer Langs deze weg betuigen wij de Directie van Ter Horst Co. onze oprechte dank voor de prachtige fruitmand die wij t.g.v. ons 55- jarig huwelijk mochten ontvan gen. Ook mej. Vink onze dank voor haar bezoek. H. W. van Brussel en echtgenote Hiermede zeggen wij de Directie hartelijk dank voor de prachtige fruitmand die wij t.g.v. ons 50- jarig huwelijksfeest mochten ont vangen. Ook mej. Vink hartelijk dank voor haar bezoek. J. Meijerink D. Meijerink-v.d. Maat Hartelijk dank aan Directie, mej. Vink, bazen en collega's voor de fruitmanden hem tijdens zijn ziekte geschonken. H. J. Knol-Viltmakerij Hierbij zeg ik bazen en collega's van Spinnerij Boomkamp harte lijk dank voor de prachtige fruit mand die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. H. J. Nijkamp - Spinnerij Boomkamp Hierbij dank ik de Directie har telijk voor de fruitmand, die ik t.g.v. mijn 80ste verjaardag mocht ontvangen. Wed. ten Bolscher - gepensioneerd Van de Directie, de bazen en het personeel van de Kalanderij mocht ik tijdens mijn ziekte fruitmanden ontvangen waarvoor ik hen langs deze weg hartelijk dank zeg. Mej. Vink hartelijk dank voor haar bezoek. Mej. G. Willems Wij danken de firma hartelijk voor de prachtige fruitmand die wij ter gelegenheid van ons 55- jarig huwelijk mochten ontvan gen. A. J. Nitert en echtgenote Mede namens mijn vrouw, zeg ik de Directie van ter Horst Co. N.V. hartelijk dank voor de ge noten gezinshulp tijdens haar ziekte. Ook mej. Vink onze heel hartelijke dank. F. Koster - Portier Boomkamp 19

Het Anker | 1969 | | pagina 19