Dankbetuigingen Jongenskamp 1969 Als dit „Anker" verschijnt zitten we waarschijn lijk nog in de winter. Je denkt dan echt nog niet aan de vakantie. Maar als je ergens mee vooruit moet zien, dan is het toch zeker wel met vakantie plannen. Zo hebben wij dan ook al in januari jl. reeds een kamp besproken voor onze jeugdige werknemers. Van verschillende jongens kwam het verzoek om nog een jaar naar „Sondel" te gaan en omdat we graag zoveel mogelijk aan de wensen van onze jongelui tegemoet komen, hebben we wederom plaats besproken in vakantieoord „Sondel". Voor de nieuwelingen zullen we eerst iets over „Son del" vertellen. Het plaatsje Sondel ligt in de Zuidwesthoek van Friesland. Het vakantiecentrum heet ook „Son del". „Sondel" ligt aan de rand van de Gaaster- landse bossen (de zogenaamde Bremerwildernis) in de nabijheid van aantrekkelijke oude stadjes en grote watersportgebieden. Het IJsselmeer is ca. 3 km van het kamp verwijderd. Het kamp heeft sportvelden, een recreatiezaal, een openluchttheater, enz. 's Avonds worden er aller lei evenementen georganiseerd, zodat niemand zich hoeft te vervelen. Het kamp zal gehouden worden in de eerste week van de fabrieksvakantie, dus van maandag 28 juli t/m zaterdag 2 augustus a.s. De kosten bedragen voor jongens, die op 26 juli nog geen achttien jaar zijn 32,50. Jongens boven achttien jaar betalen 65, De reiskosten en het versturen van de fietsen zijn hierbij inbegrepen. Jongens, die dit willen kunnen vanaf nu reeds iedere week een bepaald bedrag inleggen. Opgave gaarne zo spoedig mogelijk bij de heer H. J. Vlogtman, die je ook nog alle verdere inlich tingen kan verstrekken. Allen die een Kerstpakket van de firma Ter Horst N.V. ontvangen hebben, zeggen hiervoor hartelijk^^ dank. Tevens wensen zij hun een voor spoedig 1969. De gepensioneerden, Weduwen en Invaliden Mijn hartelijke dank aan de Di rectie voor de ontvangst op kan toor, alsook voor de pensioen- brief en het wandbord die ik bij mijn pensionering mocht ontvan gen. Tevens dank aan collega's en anderen voor de ontvangen boekenbonnen. G. J. v.d. Belt - Spinnerij - Beek Voor de vele blijken van mede leven bij het heengaan van mijn man, wil ik gaarne mijn dank be tuigen. Tevens wil ik de Directie en alle personeelsleden bedanken voor de financiële steun die ik mocht ontvangen. Ook mej. Vink hartelijk dank voor haar medeleven en bezoek.^^ Wed. J. Nijsink -Kreijkes^B Hartelijk dank aan de Directie voor de fruitmand die ik tijdens mijn ziekte ontving. Ook mej. Vink dank voor haar bezoek. J. Willems - Naaierij Langs deze weg wil ik de Direc tie en de gezamenlijke werkne- mers(sters) hartelijk danken voor de financiële bijdrage die ik i.v.m. het overlijden van mijn man heb ontvangen. Voor het betoonde medeleven ondervonden na het overlijden van mijn man zeg ik hierbij allen hartelijk dank. Wed. J. ter Harmsel- Seppenwoolde 18

Het Anker | 1969 | | pagina 18