Contactcommissie Holten Op voorstel van één van de leden, die op 6 december a.s. verhinderd is, wordt de datum van de vóórverga dering die vastgesteld was op vrijdag 6 december a.s. 'een dag eerder gehouden nl. op donderdag 5 decem ber 's morgens om 11.00 uur. Verder niets meer aan de orde zijnde dankt de Voor zitter de leden voor hun opkomst en sluit hij hiermede de vergadering. Vergadering met de Contact-Commissie - Holten op donderdag 12 september 1968, 's middags om 17.30 uur- op het kantoor te Holten. Aanwezig de heren: H. Jordaan, J. Kolkman, J. G. Rienties, H. C. C. Grootherder, E. D. Stam en V. K. Pavlicek. De Voorzitter, de heer H Jordaan, opent de vergade ring en heet alle aanwezigen hartelijk welkom. Ieder heeft de notulen van de vergadering van 17 juni jl. ontvangen en gevraagd wordt of men nog op- of aan merkingen heeft. Waar deze er niet zijn, worden deze notulen goedgekeurd. Beantwoording, van vragen uit de vergadering van 17 juni j.l.: |De heer Pavlicek beantwoordt deze als volgt: Vraag van de heer Rienties betreffende tegelpad: Dit verzoek is in studie bij de bedrijfsleiding, er komt binnenkort bericht op. Vraag van de heer Kolkman om een regeling voor het geval men plotseling „Judassen" op getouwen krijgt. Nieuwe regeling. Er wordt nu rekening gehouden met diegenen die voor het eerst stroken-weven. Omdat dit niet meer zo regelmatig voorkomt als vroeger, waardoor men niet voldoende routine meer heeft, zijn de toeslagen op de tarieven voor het weven van valse zelfkanten verhoogd. Werktijdregeling na 30 september 196S: De Voorzitter zet de huidige orderpositie uiteen, wij weten niet hoe wij de orders de deur uit moeten krij gen en stelt deze naast het personeelstekort, dat mo menteel 100 man bedraagt. Hier komt nog bij dat het ziektepercentage schrikbarend hoog is, n.l. ruim 9%>. Wij willen dan ook evenals wij dit hedenochtend in de O.R. te Rijssen hebben gedaan de mensen voor stellen om de werktijden voor het 4e kwartaal 1968 te laten zoals die momenteel zijn; de O.R. te Rijssen is hiermede akkoord gegaan. De commissieleden heb ben er geen bezwaar tegen om dit voorstel over te nemen en de werktijden zo te laten indien dezelfde voorwaarde van vrijwilligheid blijft bestaan. De Voorzitter dankt de leden; wij zullen dus nu voor dit kwartaal de benodigde toestemming aan de Vak- raad vragen. De heer Rienties wijst erop dat momenteel zeker 40 a 50 T.L. lampen stuk zijn. Het wordt hoe langer hoe donkerder in de Weverij. Verder is er in de onderste laag van het plastic dak reeds geruime tijd een groot gat, wat vooral hinderlijk is als de ventilator aan staat. Van beide feiten is de baas op de hoogte, evenals van het feit, dat op een W.C. een bril stuk is. Een en ander zal doorgegeven worden. Verder niets meer aan de orde zijnde sluit de Voor zitter onder dankzegging aan de aanwezigen de ver gadering. 15

Het Anker | 1969 | | pagina 15