HET ANKER Inhoud "Twee Ankers in vier weken Personeelsorgaan van de Koninklijke Jutespinnerij -weverij Ter Horst Co. N.V. Negentiende jaargang - no. 134 December 1963 pag- Twee „Ankers" in vier weken 2 Aan al onze medewerkers 3 De eenzame schoenmaker 4, 5, 6, 7 Onze jubilarissen 8, 9, 10 Muziekver. „Wilhelmina" krijgt nieuwe uniformen 11 Met pensioen 12 Baas Van Leussen met pensioen 13 Duitse huishoudingen tapijtbewuster 13 St. Nicolaas in het Parkgebouw 14,15,16 Brief van St. Nicolaas aan de Ter Horst Kinderen 17 Nieuwe puzzel 17 Uitreiking diploma's 18 Houtskoolbranderij 18, 19 Recht op Kinderbijslag 19 Ontspanningsavond in het Parkgebouw 20 Dropping 21, 22 Personalia 22 Dankbetuigingen 23 Wat in lange tijd, ja misschien wel nooit vertoond werd, hebben we dan toch eindelijk dit jaar, in 1968, bereikt: in een tijdsbestek van nauwelijks 4 weken zijn er twee Ankers verschenen. „Hoera", zullen sommige onzer lezers hebben uit geroepen, toen ze het Kerstnummmer in de bus vonden, „hoera, al weer een Anker, nu gaat het de goede kant op!" Helaas, Ankervrienden, Ankerlezers of Ankeron verschilligen, Gij moet niet te vroeg juichen. Het vorige Anker had midden oktober moeten verschijnen, maar door allerlei omstandigheden was er een grote vertraging ontstaan met als ge volg dat het toch al niet verse nieuws totaal oud bakken werd opgediend. Onze verontschuldigingen voor deze vertraging. In samenwerking met onze drukker zullen wij er voor zorgen dat u voortaan uw lijfblad op tijd ontvangt, dat het reikhalzend uitzien naar de post niet meer nodig is, dat u het Ter Horst-nieuws heet van de naald kunt lezen. Als u van uw kant de redaktie zo nu en dan eens een tip wilt geven over feiten die het vermelden waard zijn, zakelijke, minder zakelijke of alleen maar leuke dingen die onze Ter Horst-gemeen schap kunnen interesseren, dan kunnen we mis schien gezamenlijk ons personeelsorgaan maken tot een blad dat inderdaad met graagte gelezen wordt. Als we ons dit nu eens voornemen voor het nieuwe jaar, dan hebben we alvast een goed begin. Hoe het zij, de redaktie van het Anker wenst u allen Prettige Feestdagen en veel Heil en Zegen in het Nieuwe Jaar. De redaktie. 2

Het Anker | 1968 | | pagina 2