Dankbetuigingen Voor uw hartelijke deelneming bij het overlijden van mijn man en de financiële steun die ik van de Di- rektie en het personeel mocht ont vangen, wil ik gaarne langs deze weg mijn dank betuigen. Wed. H. Slagman-Beldman. Hartelijk dank aan de Direktie en aan Mej. Vink voor de goede ge zinsverzorging, ondervonden bij de ziekte van mijn vrouw. M. Zonnebelt en echtgenote. .Hiermede 4betuig ik mijn harte- Mijke dank aan de Direktje van ~Ter Horst Co. N.V., voor de pensioenbrief en het wandbord die ik bij mijn pensionering mocht ontvangen. Tevens dank ik collega's en ar beiders voor de belangstelling en cadeaux die ik mocht ontvangen. W. van Leussen Baas Spinnerij. Voor de hartelijke deelneming bij het overlijden van mijn man en de financiële steun die ik van de Di rektie en het personeel mocht ont vangen wil ik langs deze weg mijn oprechte dank betuigen. Ik denk hierbij in het bijzonder aan Mej. Vink voor haar mede leven en bezoek. Wed J. Borkent-Hofman. Ondergetekende betuigt hierbij zijn hartelijke dank aan de Direk tie van Ter Horst Co. N.V. voor ^de prachtige fruitmand die hij op Bzijn 80e verjaardag van haar ont vangen heeft. Ook Mej. Vink be dankt voor haar komst. H. Leussink Karei Doormanstr. 38. Mede namens mijn vrouw, har telijk dank aan de Direktie en Mej. Vink voor de gelukwensen en de fruitmand ontvangen ter gelegenheid van ons gouden hu welijk. D. Vosgezang Lentfersweg 59. G. v. d. Noort dankt de Direktie en collega's voor de prachtige fruitmanden en belangstelling die hij tijdens zijn ziekte mocht ont vangen. Ook zijn hartelijke dank aan Mej. Vink voor haar bezoek. G. v. d. Noort-Weverij Langs deze weg wil ik mijn op rechte dank betuigen voor de har telijke deelneming bij het overlij den van mijn man en de finan ciële steun die ik van de Direktie en het personeel mocht ontvangen, ook aan Mej. Vink voor haar me deleven en bezoek. Wed. J. Harbers-Bruins. Ondergetekenden bedanken langs deze weg voor het pensioen en het wandbord hen door de Direktie aangeboden t.g.v. hun pensione ring. Verder hun hartelijke dank voor alle belangstelling en stoffelijke blijken van medeleven, ontvangen van bazen en collega's, waardoor voor hen deze dag tot een onver getelijke is geworden. H. Breukink-Pakkerij G. Poortman-Weverij Boomkamp H. J. Ruiterkamp-Batching- kamer Beek A. Spies-Papierspinnerij Beek Mej. J. Schuitert-Spinnerij Boomkamp. Ondergetekende zegt mede na mens zijn echtgenote, de Direktie hartelijk dank voor de huldiging hem bereid bij zijn 40-jarig diens t- jubileum en het mooie cadeau dat hem door collega's werd aan geboden. M. Kreijkes-Krasserij. Langs deze weg wil ik de Direk tie van Ter Horst Co. N.V. har telijk dankzeggen voor het gouden horloge, het mij toegekende pen sioen en het prachtige wandbord dat ik mocht ontvangen bij mijn gouden jubileum en mijn pensio nering. Verder mijn hartelijke dank aan het personeel van Weverij Bij- vank II voor de fruitmand. J. M. Meulman- Weverij Bijvank II. Hierbij danken wij de Direktie hartelijk voor het pensioen, dat onze moeder, Mevr. J. ter Avest- Waanders, gedurende vele jaren mocht ontvangen. Fam. ter Avest. Ondergetekende zegt de Direktie ook mede namens zijn echtgenote langs deze weg hartelijk dank voor het prachtige horloge dat hij mocht ontvangen ter gelegenheid van zijn 50-jarig dienst jubileum, en de waarderende woorden hier bij tot hem gericht. Ook de bazen en arbeiders van de afdeling We verij Bijvank II zeggen wij van harte dank voor de mooie bloem bak en belangstelling die wij op deze dag mochten ontvangen. G. J. Tijhof- Weverij Bijvank II. Hartelijk dank aan de Direktie voor de fruitmand die ik tijdens mijn ziekte ontving en Mej. Vink voor haar bezoek. H. J. Ezendam- Weverij Bijvank II. 18-10-1968 Albertha d. v. L. Nijland (Spinnerij) en P. K. Volaart 24-10-1968 Anne Tjeerd z. v. T. S. Visser (Kalan- derij) en J. H. Vosman 3-11-1968 Herma d. v. D. J. Sprakel (Weverij) en J. Seppenwoolde 10-11-1968 Edwin z. v. A. Dannenberg (Spoelerij) en H. ten Berge 10-11-1968 Martin Lucas z. v. H. Olthof (Centrale Werkplaats) en E. Oosting 11-11-1968 Gerrit Jan z. v. J. A. Letink (Weverij) en en H. Koopman 15-11-1968 Joost z. v. M. Zwoferink (Kalanderij) en N. Besemer 16-11-1968 Hermannus z. v. H. Reterink (Weverij) en J. H. Harbers Moeders en vaders van harte gefeliciteerd. Overleden: 13-10-1968 Mevr. G. Teela-Brinks (gepensioneerd) 18-10-1968 J. Slagman (gepensioneerd) 25-10-1968 J. P. Bruins (gepensioneerd) 14-11-1968 F. Smit (gepensioneerd) 16-11-1968 B. Nijzink (gepensioneerd) 23

Het Anker | 1968 | | pagina 23