Met pensioen 31 oktober 1968 was het voor 5 personen van onze werkgemeenschap een bijzondere dag. Wegens het bereiken van de pensioengerechtige leeftijd beëindigden zij hun werkzaamheden. Het betrof: De heer H. Breukink, die in de Pakkerij bij de Omtrekmachine werkt en ook enige tijd in de Ver verij heeft gewerkt. Gedurende 47 jaar is de heer Breukink bij Ter Horst werkzaam geweest. De heer G. Poortman verrichtte hier in 49 jaar diverse werkzaamheden in Weverij Boomkamp. De heer H. J. Ruiterkamp, die werkzaam was bij de spreader in Batchingkamer Beek en eveneens 49 jaar hier werkzaam was. De heer A. Spies, die in 1958 bij Ter Horst in dienst kwam, is gedurende die 10 jaar hier werkzaam geweest in de papierspinnerij Beek. De rij werd gesloten door Mej. J. Schuitert die in de fabriek gedurende 43 jaar als spinster in spin nerij Boomkamp heeft gewerkt. Allen werden zij 's ochtends door de Direktie ont vangen om afscheid te nemen. Het was niet alleen dat zij hier kwamen om met een enkele handdruk afscheid te nemen, neen, hen werd op treffende wijze door één der direkteuren dankgezegd voor 1 de wijze waarop zij hun taak hebben verricht. Er kwamen veel gezamenlijke herinneringen naar voren. Hen werd als herinnering aan de tijd dat ze hier werkzaam waren een handbeschilderd wandbord overhandigd, waarop hun naam, datum van in diensttreding en datum van vertrek geschilderd Men bleef hierna nog enige tijd bijeen om nog wat over het wel en wee van vroeger en heden te praten, waarbij een kopje koffie met gebak het tot een feestelijk geheel maakte. De heren G. Poortman, li. Breukink, A, Spies, H. J. Ruiterkamp en mep J. Schuitert 12

Het Anker | 1968 | | pagina 12