De heer J. W. Dennekamp Muziekvereniging „WILHELMINA" van Ter Horst Co. N.V. krijgt nieuwe uniformen Op vrijdag 15 november j.l. heeft de Direktie be sloten voor alle leden van „Wilhelmina" en het tambourkorps nieuwe uniformen te gaan aanschaf fen. Een lofwaardig besluit, temeer omdat we allemaal wel begrijpen, dat hiermede een zeer groot bedrag gemoeid is. Het Korps telt namelijk ongeveer 60 leden. De bedoeling is om de nieuwe kostuums, welke bestaan uit colbert, pantalon en pet met eenvou dige uitmonstering en die vervaardigd zullen wor den van een donkerblauwe terlenka-wol serge, het volgend jaar aan te bieden tijdens een ere-concert dat „Wilhelmina" denkt te gaan geven ter gele genheid van haar 70-jarig bestaan. De leden van „Wilhelmina" zien hierbij een lang gekoesterde wens in vervulling gaan en beloonden deze toezegging, welke hun werd gedaan bij mon de van de Commissie van Toezicht, met een spon taan welgemeend applaus. Het zal straks een lust voor het oog zijn „Wilhel mina" in de nieuwe „snit" te zien paraderen. I^Jieer J. Nijsink De heer M. Kreykes r NOVEMBERMAAND: Slachtmaand DECEMBERMAAND: Grote slachtmaand Voor de Kerstdagen moeten er weer massa's die ren aan geloven om op onze Kersttafel te „prijken Daarvoor dient een dier eerst geslacht te worden en dat kan in deze tijd wel eens een nare slacht partij worden met alle ellende voor het dier dat zijn noodlot moet ondergaan. Wanneer we bedenken dat elk dier een mede schepsel is, dan is het niet te veel gevraagd dat dier humaan te doden. Niet stoer doen wanneer men nog nooit een dier geslacht heeft. Laat het de slager doen of iemand die er bedreven in is. Dat is toch niet te veel gevraagd. U wordt er niet minder van en zo kan het ook. 11

Het Anker | 1968 | | pagina 11