40 jaar Onderstaande werknemers vierden in de maan den oktober en november hun 40-jarig dienstju- bileum 8-10-1968 H. ter Harmsel, die werkzaam is in spoelerij Boomkamp en daar diverse werkzaamheden verricht. De heer Ter Harmsel is de laatste tijd wegens ziekte thuis. 15-10-1968 W. Dennekamp, eveneens werk zaam in Spoelerij Boomkamp bij de rollwinding. De heer Dennekamp werkte in de oorlog bij de papierma chines. De heer H. ter Harnisel 15-10-1968 J. Nijsink, werkzaam bij de oprol- stoel Geurne in de Kalanderij. De heer Nijsink is zijn werkzaamheden in 't stoom begonnen in de spoelerij, waar hij pl.m. 19 jaar bleef, hij is toen overgeplaatst als liftman naar de Naaierij waar hij gedurende 12V2 jaar werkzaam was. 5-11-1968 M. Kreijkers, die werzaam is bij de Breaker-finisher in de Krasserij, waai de heer Kreijkers 40 jaar geleden zijn werk begon. Het is wel een dag om samen met de Direktie bij dit feit stil te staan en in herinnering terug te gaan naar vroegere tijden. Herinneringen over de toenmalige direktieleden en hoe het was in ,,'n stoom" in 1928. De 4 jubilarissen werden op de dag van hun jubi leum met de respectievelijke echtgenotes door de Direktie op het kantoor ontvangen. Hier werden ze van harte gefeliciteerd met hun jubileum en bij monde van één der direkteuren werd hun op hartelijke wijze dank gebracht voor het vele werk dat ze gedurende een periode van 40 jaren voor het bedrijf hebben gedaan. Als waardering hiervoor werd hun een enveloppe met inhoud aangeboden en werd het zilveren Anker-insigne verwisseld voor het zilveren insigne met gouden kroontje, met de wens dat ze dit in signe nog tien jaar in goede gezondheid mogen dragen, zodat het dan voor een gouden verwisseld kan worden. De dames ontvingen een prachtig boeket bloemen. Na het officiële gedeelte bleef men nog geruime tijd bijeen, waarbij men zich de koffie met gebak goed liet smaken. Hierna werd afscheid genomen, waarbij de jubilarissen een woord van dank richt ten tot de Direktie, die hen ter gelegenheid van dit jubileum deze ontvangst had bereid. 10

Het Anker | 1968 | | pagina 10