50 jaar mededeelde, dat dit aanleiding was hem een Ko ninklijke onderscheiding toe te kennen. Na hem de medaille in brons te hebben opgespeld, wenste spreker hem, alsmede zijn echtgenote van harte geluk en zei te hopen dat de heer Voortman deze onderscheiding nog vele jaren in goede ge zondheid zou mogen dragen. Hierna werden de heer en mevrouw Voortman door de Directie van harte gelukgewenst met de onderscheiding. De heer H. Jordaan, die namens de Directie het woord voerde, herinnerde in zijn toespraak aan de lange dienst bij Ter Horst en Co. N.V. en dankte de jubilaris voor het vele werk dat hij in deze veertig jaar voor onze N.V. had verricht. Spreker wilde niet nalaten ook mevrouw Voortman hierbij te betrekken die haar man al die tijd bij zijn werk terzijde heeft gestaan, en bood haar een fleurig boeket bloemen aan. Spreker overhandigde voorts de heer Voortman een enveloppe met inhoud, verwisselde het zilve ren ankerinsigne voor het zilveren insigne met gouden kroontje en wenste hem en mevrouw Voortman toe, dat ze nog vele jaren in goede ge zondheid op deze dag zullen mogen terugzien. De heer G. J. J. Pijffers werkzaam als smeerder in Weverij Geurne, herdacht op 25 september j.l. de dag, waarop hij 50 jaar geleden bij Ter Horst Co. N.V. in dienst trad. Deze dag zou niet ongemerkt voorbijgaan. Ter gelegenheid van zijn jubileum werd de heer Pijffers woensdagochtend 25 september door de Directie ontvangen en gelukgewenst. De heer H. Jordaan richtte zich tot hem, namens de Directie en bracht hem dank voor de wijze waarop hij Ter Horst Co. N.V. gedurende een halve eeuw gediend had. Met grote waardering sprak de heer Jordaan over zijn werk dat hij tot grote tevredenheid van zijn superieuren verrichtte. De heer H. Voortman De heer G. J. J. Pijffers Spreker bood hem hierbij als erkenning een gou den horloge aan, waarin naam, datum van in diensttreding en datum van zijn gouden jubileum waren aangebracht. Hij wenste ook mevrouw Pijffers hartelijk geluk met dit mooie jubileum van haar man en zei ervan overtuigd te zijn, dat zij hem al deze jaren tot grote steun is geweest. Spreker overhandigde haar hierbij een fraai boeket bloemen. Na nog een gezellig samenzijn dankte de heer Pijffers de Directie voor de hem gebrachte hulde en het mooie cadeau. Verder vierde hij deze dag thuis, waarbij veel col lega's en vrienden van hun belangstelling blijk gaven. 4

Het Anker | 1968 | | pagina 4