40 laar Weer kunnen we in ons blad melding maken van 2 personeelsleden, die als jongens van 14 jaar hier kwamen werken en nu hun veertig-jarig jubileum vierden. Het waren: op 21-8-1968: de heer G. J. Lubbers, die veertig jaar als wever werkzaam is en momen teel in Weverij Bijvank II is. Op 17-9-1968: de heer W. Pijffers die zijn werkzaamheden hier be gon in de Krasserij bij de Rollwinding en nu ook reeds verscheidene jaren werkzaam is als wever in Weverij Bijvank II. Ook deze jubilarissen werden op de dag van hun jubileum door de Direcie op het kantoor ontvan gen, waarbij ook de echtgenotes aanwezig waren. In hartelijke bewoordingen werd hen dank ge bracht voor het vele werk dat zij hebben verricht en voor de trouwe wijze waarop zij dit hebben gedaan. Zij ontvingen een enveloppe met inhoud, terwijl hun het zilveren insigne met gouden kroon tje werd opgespeld. De echtgenotes ontvingen een prachtig boeket bloemen hetgeen wel in de smaak viel en waar door zij mede in de huldiging werden betrokken. Na nog een gezellig samenzijn, waarbij men ver halen ophaalde en praatte over diverse hobby's zoals kanaries en duiven, dankten de jubilarissen de Directie voor de hartelijke ontvangst en werd deze dag verder gevierd onder vrienden en familie leden. Op 18 september j.l. herdacht de heer H. Voort man de dag dat hij veertig jaar geleden bij Ter Horst Co. N.V. in dienst trad. Als 14-jarige deed hij zijn intrede in de Krasserij bij de Rovings. In 1951 werd hij overgeplaatst naar de Kalanderij alwaar hij tot vandaag aan de dag diverse werkzaamheden verricht. Bij de huldiging, welke op kantoor plaats vond, was tevens aanwezig, loco-burgemeester Schol man, die de jubilaris complimenteerde met zijn veertigjarige trouwe plichtsvervulling en hem De heer G. J. Lubbers De heer W. Pijffers 3

Het Anker | 1968 | | pagina 3