Hartelijk dank aan de directie van Ter Horst Co. N.V. voor de fruitschaal mij geschonken op mijn 80e verjaardag. Tevens mej. N. Vink hartelijk dank voor haar belangstelling. H. J. Bijvank. de mooie fruitmand die ik i.v.m. mijn ziekte mocht ontvan gen betuig ik hiermede mijn har telijke dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. Ook Mej. Vink dank voor haar bezoek. G. Lankamp. Op de dag van mijn 50-jarig dienstjubileum werd ik door de Directie op kantoor ontvangen. Voor de ontvangst, het prachtige horloge en de woorden tot ons gesproken zeg ik u, mede namens mijn vrouw hartelijk dank. Ook bazen en personeel van We verij Geurne hartelijk dank voor de attenties en belangstelling waardoor zij deze dag voor mij tot een onvergetelijke maakten. G. J. J. Pijffers - Weverij Geurne. Lamrs deze weg betuig ik mijn h^Bjijke dank aan de Directie voerde ontvangst op kantoor en het prachtige wandbord dat mij ter gelegenheid van mijn pensio nering werd aangeboden. Verder dank ik ook personeel en bazen van Batchingkamer Beek voor het cadeau dat iïc van hen ontving. A. J. Baan. Ondergetekende betuigt hiermede ook namens zijn vrouw zijn op rechte dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. voor de prachtige fruitmand die zij t.g.v. hun 60-jarig huwelijk mochten ontvangen. Ook Mej. Vink onze hartelijke dank voor haar bezoek. D. Schuitert. Ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum werd ik door de Directie gehuldigd. Voor deze huldiging en de prach tige cadeaux wil ik mede namens mijn vrouw mijn hartelijke dank betuigen. Ook de bazen en het personeel van de Kalanderij zeggen wij hartelijk dank voor de ontvangen cadeaux en ondervonden belang stelling. H. Voortman - Kalanderij. Alle gepensioneerden van de N.V. Ter Horst Co., die hebben deel genomen aan het mooie uitstapje, hen door genoemde N.V. aange boden, zeggen hiervoor hartelijk dank. De gepensioneerden. Aangenaam verrast door de be langstelling van de Directie, col lega's en personeel Spinnerij Boomkamp bij het herdenken van ons 40-jarig huwelijk willen wij allen heel hartelijk dankzeggen, ook voor de bloemen en cadeaux die wij ontvingen. W. van Leussen en echtgenote. Tijdens mijn ziekte ontving ik van de Directie een prachtige fruit mand die mij door juffrouw Vink werd gebracht, hiervoor mijn har telijke dank. Tevens mijn dank aan baas en collega's van de Krasserij Boom kamp. G. J. van Brussel - Haarstraat 144. Ondergetekenden zeggen langs deze weg dank aan bazen en col lega's van Spoelerij Boomkamp voor de attentie die zij tijdens hun ziekte mochten ontvangen. J. Heuten - H. ter Harmsel. De bazen en collega's van de Spoelerij wil ik hierbij danken voor de vleesschotel en fruitmand, tijdens mijn ziekte ontvangen, tevens dank ik hun voor het be zoek dat zij mij brachten. G. J. Nieuwenhuis - Spoelerij. Ondergetekende betuigt ook na mens zijn vrouw, zijn oprechte dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. voor de prach tige fruitmand die zij t.g.v. hun 55-jarig huwelijk mochten ont vangen. Ook Mej. Vink hartelijk dank voor haar bezoek. F. J. Lankamp en echtgenote, Piet Heinstraat 10. Langs deze weg betuigen wij de Directie van de firma Ter Horst Co. onze oprechte dank voor de prachtige fruitmand die wij t.g.v.ons 55-jarig huwelijk moch ten ontvangen. Ook mejuffrouw Vink onze dank voor haar bezoek. J. ten Berge en echtgenote. Hierbij betuig ik mijn dank aan de bazen en het personeel van Weverij Geurne voor het bezoek en de fruitmand die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. Tevens zeg ik Mej. Vink hartelijk dank voor haar bezoek G. J. Bakker - Weverij Geurne. 29

Het Anker | 1968 | | pagina 29