Dankbetuigingen De heer B. W. Schotman dankt bazen en collega's van Spinnerij Boomkamp voor de vleesschotel tijdens zijn ziekte ontvangen. Langs deze weg betuig ik mijn oprechte dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V., de be drijfsleiding, bazen en personeel, voor de financiële steun en de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en het overlijden van mijn man ontvangen. Ook aan Mej. Vink mijn hartelijke dank. Wed. J. Wessels - Harbers. Tijdens mijn ziekte ontving ik van collega's uit Spoelerij Beek een prachtige fruitmand en bloemstuk, van bazenpersoneel een heerlijke vleesschotel waarvoor ik langs deze weg mijn hartelijke dank betuig. Ook Mej. Vink mijn hartelijke dank voor haar bezoek. J. Koster - Spoelerij Beek. Ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksfeest op 15 juni j.l., kwam Mej. Vink ons namens de Directie een fruitmand aanbieden. Gaarne willen wij de Directie voor deze attentie bedanken en Mej. Vink voor haar felicitatie- bezoek. J. Strokap en echtgenote - Gepensioneerd. Hiermede zeg ik de Directie van Ter Horst Co. N.V. hartelijke dank voor de mooie fruitschaal mij op mijn 80e verjaardag ge schonken. A. ten Berge - Gepensioneerd. Voor de prachtige fruitmand die de heer Js. Willems mocht ont vangen van het personeel en zijn collega van de Naaierij zegt hij hierbij hartelijk dank. Hierbij betuig ik mijn hartelijke dank aan bazen en collega's voor de prachtige fruitmand die ik tij dens mijn ziekte van hen mocht ontvangen. Mej. Vink wil ik heel hartelijk dankzeggen voor haar bezoek. M. Ligtenberg - Weverij Boomkamp. De Directie van Ter Horst ont vangt hiermede haar hartelijke dank, voor de prachtige fruit mand, 3ie het bruidspaar Goor- man-Scheppink mocht ontvangen op de dag dat zij het feit her dachten dat zij 50 jaar lang voor elkaar gespaard mochten blijven. Mej. Vink kwam hen persoonlijk feliciteren zodat ook zij voor dit medeleven heel hartelijk dank ontvangt. H. Goorman A. Goorman - Scheppink. Ondergetekenden betuigen hier mede hun dank aan de Directie van Ter Horst Co. voor de waarderende woorden tot hen ge sproken bij hun afscheid van de fabriek. Ook danken zij hun bazen en col lega's van de verschillende afde lingen voor de cadeaux en het hartelijk afscheid. G. Borghuis-Centrale Werkplaats, B. J. Wessels-Weverij Boomkamp D. J. Wolterink-Plaatswerkers J. Waanders-Weverij Bijvank II. ZEER GEACHTE DIRECTIE Voor de van u en van het perso neel ondervonden steun en be langstelling na het plotseling overlijden van mijn man wil ik hartelijk dankzeggen. Ook mej. Vink, die mij herhaal delijk heeft bezocht, wil ik gaar ne in deze dank betrekken. Hoogachtend, H. Bargboer-Waggeveld Arend Baanstraat 10 Rijssen Dankbetuiging voor het geduren de 14 jaar ontvangen pensioen en voor de bezoeken van Juffr. Vink, bij het overlijden van onze vader. Fam. Smit Watermolen. Wij zeggen de Directie hartelijj^k dank voor de prachtige fruitmanc^F die wij t.g.v. ons gouden huwe lijksfeest mochten ontvangen. Ook danken wij mejuffrouw Vink voor haar bezoek. H. Goorman A. Goorman-Scheppink Nijverdalseweg 28. Voor de fruitschaal die ik tijdens m'n ziekte van de bazen en colle ga's mocht ontvangen, wil ik gaarne van harte dankzeggen. W. Nieuwenhuis Spinnerij Beek. De bazen, collega's en iedereen die mij bij het zo plotseling heen gaan van mijn man met hun me deleven en bezoek hebben ge steund, wil ik langs deze weg van harte bedanken. Tevens wil ik dit doen aan de Directie en personeelsleden voor hun financiële steun die ik mocht ontvangen. J. Aaftink-de GoeijeiW De personeelsleden die tijdens de vakantie ziek waren en aan wie een fruitschaal werd gebracht, hebben öf een bedankje gestuurd öf gevraagd een dankbetuiging voor de Directie te plaatsen. Daar dit een kwestie is van 37 personen hebben wij hun dank in één maal samengevoegd. Hiermede wil ik van harte de Directie en alle personeelsleden bedanken voor de financiële bij drage die ik - naast uw medele ven - mocht ontvangen bij het heengaan van mijn man. D. Vorkink-Nijland Schoolstraat 66. 28

Het Anker | 1968 | | pagina 28