Ons transport naar Lokeren Tuinconcert Wilhelmina op zaterdag 14 september 196S De meesten van ons zal het al wel zijn opgeval- ^pn, dat het transport naar Lokeren voor een ge deelte door eigen vervoer wordt verzorgd. De Directie heeft gemeend hiervoor een speciale vrachtauto te moeten laten construeren, geschikt voor het vervoer van 460 cm brede garenbomen en 92" garenbomen. De grote blauwe Volvo-combinatie zal hopelijk een vertrouwd beeld vormen op de lange weg tus sen Lokeren en Rijssen. De zorg voor deze truck met oplegger is in handen gelegd van de chauf feurs H. W. Hofstede en J. W. ter Keurst. De redactie spreekt de hoop uit, dat nog vele voorspoedige ritten mogen worden gemaakt. De weinige toeschouwers en luisteraars hebben kunnen genieten van een goed voorbereid concert van onze muziekvereniging Wilhelmina met haar tamboercorps. Een van de weinige mooie herfst avonden maakte het verblijf in de tuin van het paik tot een aangename verpozing. De heer Albert Sommer, dirigent van ons corps, had met zijn jongens een populair programma samengesteld. De navolgende nummers werden met élan gespeeld: Tiger rag Rule Britannia Boccacio Ouverture La Source Tamboercoips show Piet Hein Mars Swing time mars Herautenmars, samen met tamboercorps Man about town Van Heutz Mars, samen met tamboers. Opvallend was de rust in het Park. Deze keer geen rondrazende brommers en auto's. Wel hadden we eerlijk gezegd wat meer publiek verwacht. Be wust was de toegang gratis gesteld, dus iedereen kon genieten zonder extra kosten. Helaas misten we ook vele genodigden, bestuurs leden van verenigingen, die meerdere malen een beroep doen op de medewerking van Wilhelmina. Een beetje meer belangstelling was toch echt wel op z'n plaats geweest. Misschien een volgende keer beter. We hopen, dat de geringe belangstelling Wilhel mina er niet van zal weerhouden nog eens weer een concert te geven. 25

Het Anker | 1968 | | pagina 25