In memoriam Na een langdurig ziekbed, werd toch nog onverwacht uit ons midden weggenomen HENDRIK VORKINK op de leeftijd van 48 jaar. In 1937 na een leerperiode in de Weverij, werd hij zwakstroom-elektricien, later ge touwsteller. Toen wij in 1963 met onze jeugdopleiding startten werd de behoefte gevoeld aan een instructeur in de Weverij, die zich uitslui tend met de opleiding van de jeugd zou bezighouden; waarbij de keuze op Hendrik Vorkink viel. Hij heeft zich van deze laatste taak op zeer plichtsgetrouwe wijze gekweten en wist bin nen korte tijd het vertrouwen van de jeugd te winnen. In Hendrik Vorkink verliezen wij dan ook een betrouwbare en prettige medewerker. Het zwaarst getroffen zijn echter zijn vrouw en kinderen die nu alleen achterblijven. Moge hen de kracht gegeven worden om dit smartelijk verlies moedig te kunnen dragen. Nog geheel onverwacht werd op 15 augus tus j.l. onze medewerker HENDRIK JAN AAFTINK uit ons midden weggenomen. 't Was bekend dat hij lichamelijk niet sterk was. De laatste jaren was zijn werk in ver band met zijn gezondheid al verlicht. Na de fabrieksvakantie, kwam hij blij melding maken van het feit, dat de behandelend- specialist hem toegestaan had om weer hal ve dagen met lichte werkzaamheden te gaan werken. Als dat goed ging, mocht hij 12 augustus zelfs voor hele dagen zijn werk in de krasserij bij de krassenbeslagmakers her vatten. De arbeidsvreugde is voor hem helaas van korte duur geweest. Op donderdag 15 augustus is hij, op weg naar het wijkgebouw voor controle onwel geworden en korte tijd daarna overleden. In de 43 jaar dat hij in onze dienst mocht zijn, hebben wij hem leren kennen als een plichtsgetrouwe werknemer, wiens werk zeer gewaardeerd werd. Moge de al eerder getroffen familie Aaftink de kracht ontvangen om ook dit zware ver lies te dragen. Aaftink ruste in vrede. 20

Het Anker | 1968 | | pagina 20