De heer Pavlicek zegt dat dit met de bedrijfslei ding is opgenomen en dit op bezwaren stuitte om dat de fabriek op Oudejaarsdag om 12 uur altijd stopgezet wordt voor de stockopname. De heer Seppenwoolde zegt zich te kunnen voor stellen dat men van die 21 collectieve snipperuren wat probeert af te halen. De Voorzitter besluit dat dit punt nogmaals met de bedrijfsleiding opgenomen zal worden. De Voorzitter zegt dat hij niet kan beoordelen hoe de voorraadopname dan zal verlopen, de mensen die opnemen zullen wel tot minstens 6 uur bezig zijn en dat is op Oudejaarsavond voor niemand prettig. De heer Wennemers is van mening dat wanneer we het doen op de manier die hij heeft voorgesteld ze net zo gauw klaar zullen zijn (dus na 12 uur niets meer in of uit de Weverij). De Voorzitter zegt dat door grote groepen van dezelfde ploegemnensen vroeger is gevraagd om om 12 uur vrij te mogen zijn. Nu zullen er heel wat bij zijn die pas om 4.004.30 uur thuis zijn op Oudejaarsdag. Werktijd woensdag vóór Hemelvaart: De heer Seppenwoolde zegt dat de D-ploeg werkt van 14.0021.00 uur en niet tot 18.00 uur. De schaft van de A-ploeg verandert; van 10.00 10.30 uur wordt het 10.3011.00 uur. De collec tieve snipperuren voor de dagploeg worden, dins dag vóór Kerst 0.5 in plaats van 0.8 en van Oude jaarsdag wordt 4.0 in plaats van 4.2. De Voorzitter zegt dat vrijdag vóór de vakantie in geen geval collectief gesnipperd mag worden; men krijgt dan een verlenging van de vakantie en algemeen is vastgesteld dat dit niet mag. Zou men dit op vrijdag wel toestaan dan krijgt men daarna de donderdag enz. De heer Wennemers zegt dat hij van de oudere mensen uit de A B-ploegen heeft gehoort dat ze zeiden dat ze nu woensdag vóór Hemelvaart om 5.30 uur op moeten staan, zei zouden liever in plaats van 5.20 uur wat later willen beginnen; dit zou dan alleen voor de oudere mensen kunnen gelden. De Voorzitter zegt dat ze hiervoor naar de baas moeten gaan. De heer Borkent vraagt of het vakantieschema zo als nu besproken ook aangeplakt zal worden. De Voorzitter zegt dat het eerst met de bedrijfs leiding opgenomen zal worden en daarna aange plakt. Men gaat hiermede akkoord. De heer Nijland vraagt wanneer de de reserve uren vrij gegeven worden. De Voorzitter zegt dat het plan is om dit punt in januari in de O.R. te bespreken. 2c. Wat verder ter tafel zal worden gebracht: De heer Pavlicek zegt dat er een voorstel voor een nieuw reglement gemaakt is voor de Kleine Com missie dat als volgt luidt: 1. Op verzoek van de leden van de O.R. van Ter Horst Co. N.V. werd besloten tot het instellen van z.g. „Kleine Commissie", bestaande uit leden van de O.R. Samenstelling: 3 eventueel 4 leden, te benoemen door de O.R. Benoemd werden de heren: J. H. Seppenwoolde, Joh. Spenkelink, A. H. Wennemers, Js. Harbers. Taak van de Commissie: De reden en het doel van het instellen van de Kleine Commissie is, om zonder afbreuk te doen aan de taak van de O.R. zo spoedig mogelijk rou tinekwesties en kleinere problemen tussentijds op te lossen. 3. Frequentie en vaststelling van de bijeenkom sten van de Kleine Commissie: a. Voorgesteld wordt 1 x per maand en wel de le woensdag van de maand bijeen te komen, 's middags om 15.30 uur. b. Indien de Directie' of een lid van de Kleine Commissie het nodig acht en de betreffende aangelegenheid zou niet kunnen wachten tot de eerstvolgende vergadering, dan kan tussen tijds een spoedbijeenkomst belegd worden. 4. Voorzitter Kleine Commissie: Als Voorzitter van de Kleine Commissie wordt door 16

Het Anker | 1968 | | pagina 16