Ongetwijfeld hebt u een tuin, kippen, konijnen of honden of houdt u van wandelen, fietsen of vissen en wat is prettiger dan hiermee bezig te zijn zon der op de klok te moeten kijken of men weer aan het werk moet en daarom is het ook, dat wij u dit alles gaarne nog vele jaren toewensen in goede gezondheid voor u en uw gezin. Vrijdag, 30 augustus j.l. was de dag, dat onze hoofdbaas Batchingkamer de heer G. J. van Putten ons bedrijf ging verlaten om voortaan van een welverdiend pensioen te gaan genieten. Jammer is het geweest, dat de heer Van Putten wegens ziekte de laatste maanden niet meer actief aan het arbeidsproces heeft mogen deelnemen. Deze vrijdag werd hij door de Directie op kantoor ontvangen, waarbij hem bij monde van de heer A. H. ter Plorst dank werd gebracht voor zijn ruim 48-jarige medewerking aan de bloei van dit be drijf. U bent steeds in de Batchingkamer werk zaam geweest, op jeugdige leeftijd werd u reeds baas, later hoofdbaas en vooral in deze laatste functie en in uw hoedanigheid als voorzitter van de Bazen vereniging werden uw adviezen op prijs gesteld, aldus spreker. Wij wensen u van deze plaats een spoedig algeheel herstel toe en spreken de hoop uit, dat u nog lange jaren in goede ge zondheid van uw pensioen zult mogen genieten en dat u zich nu geheel aan uw grote „hobby" de natuur zult kunnen wijden. Na deze woorden overhandigde de heer A. H. ter Horst de heer Van Putten het handbeschilderde wandbord als aandenken aan de jaren dat hij aan ons bedrijf verbonden was. De heer Van Putten bedankte hierna de Directie met enkele welgekozen woorden voor de harte lijke ontvangst en het tot hem gesprokene, waarna men van elkaar afscheid nam. De volgende dag, zaterdagmiddag nam de heer Van Putten in café Ter Harmsel afscheid van col lega's en medewerkers, bij welke gelegenheid zijn talrijke vrienden en kennissen hem kwamen geluk wensen met het bereiken van de pensioengerech tigde leeftijd. De heren G. J. Bekkernens en M. Langenhof De heer G. J. van Putten 13

Het Anker | 1968 | | pagina 13