De heren J. Waanders en G. Borghuis Mej. B. J. Smit en de heer A. J. Baan Boomkamp, welke werkzaamheden hij hier gedu rende 13 jaren verricht heeft. M. Langenhof, die 40 jaar geleden zijn werkzaam heden begon bij de plaatswerker en na 1 jaar verhuisde naar de Batchingkamer, waar hij als batcher werkte. De laatste tijd kon ook de heer Langenhof wegens invaliditeit zijn werk niet meer doen. F. J. S. Tijhuis, die als batcher werkzaam was in de Batchingkamer Boomkamp is als jongen van 15 jaar in 't stoom begonnen en ook reeds enige tijd wegens invaliditeit thuis is. Mej. B. J. Smit, was vanaf 1958 werkzaam als stop ster in de Kalanderij. Nadat eerst door de a.s. gepensioneerden afscheid was genomen van bazen en collega's in het bedrijf, werden ze door de Directie op het kantoor ont vangen. Deze werknemers, die na jarenlange ar beid aan het pensioen toe waren en voor wie het zoals het spreekwoord zegt nu zoet rusten is, werden bij monde van één der Directeuren dank gebracht voor de wijze waarop ze altijd hun werk hebben gedaan voor het bedrijf. De gepensioneerden ontvingen een handbeschil derd wandbord als herinnering aan hun „Ter Horsttijd". De heren J. M. Meulman en F. J. S. Tijhuis, kon den wegens ziekte en invaliditeit dit afscheid niet op kantoor vieren. Spreker zei te hopen dat ook zij ondanks hun ziekte zullen mogen genieten van hun pensioen. In het gesprek dat onder het genot van een kopje koffie met gebak en het roken van een heerlijke sigaar volgde, kwam duidelijk naar voren, dat ze met plezier naar de fabriek gingen zodat men ook van deze kant met dankbaarheid op het verleden terug kan zien. Ongemerkt verstreek de tijd, maar tenslotte moest toch afscheid worden genomen. Wij wensen alle gepensioneerden van deze plaats af nog toe, dat dit bovengenoemde „rusten" maar betrekkelijk zal zijn en dat u allen nog jarenlang al uw liefhebberijen kunt verzorgen. 12

Het Anker | 1968 | | pagina 12