Met pensioen In de maanden juni, juli, augustus en september legden een veertiental leden van ons personeel hun taak in onze werkgemeenschap wegens het berei ken van de pensioengerechtigde leeftijd neer. Op 30 juni was dit de heer J. Witten, die 49 jaar- geleden zijn werk in de Pakkerij bij de lift begon, daarna overgeplaatst naar de pers en de laatste tijd wegens ziekte thuis was. Op 31 juli waren het de heren: A. J. Bruins die met 46 dienstjaren als reparateur werkzaam geweest is in de Centrale Werkplaats, later eveneens als reparateur overgeplaatst naar de Krasserij. De laatste tijd moest hij wegens ziekte thuis blijven. E. J. Ligtenberg, die 48 jaar in 't stoom werkzaam is geweest als wever. Ook hij moest de laatste tijd wegens ziekte thuis blijven. D. Markvoort in 1928 in dienst getreden, heeft al tijd in de Kalanderij gewerkt. De laatste paar jaar- kon hij om gezondheidsredenen niet meer werken. Op 31 augustus waren het de heren: G. Borghuis, werkzaam als machinedrijver in de Centrale Werkplaats, die op 20 maart j.l. zijn veer tigjarig dienstjubileum vierde. J. Waanders, met 48 dienstjaren, de heer Waan- ders was werkzaam als touwsteller in Weverij Bij- vank II. B. J. Wessels, gedurende 44 jaren wever, werkzaam in Weverij Boomkamp. De heer J. Witten De heren D. Markvoort, A. J. Bruins, E. J. Lichten- thans De heren D. J. WolterinkB. J. Wessels D. J. Wolterink, werkzaam bij de plaatswerkers als Hak-Dak- en Betonwerker, met 48 dienstjaren. Eind september werd de rij gesloten door de heren: J. M. Meulman, als wever werkzaam geweest in Weverij Bijvank II, gedurende 49 jaar. A. J. Baan, eveneens met 49 dienstjaren is al die ja ren in de Batchingkamer werkzaam geweest bij de spreader. G. J. Bekkernens, werkzaam als wever in Weverij

Het Anker | 1968 | | pagina 11