De O.R. kan helpen misverstanden uit de weg te ruimen. Iedereen weet dat Ter Horst een bepaalde naam heeft, aan de ene kant een goede naam nl. dat men volop in de orders zit, aan de andere kant zijn er dingen die alleen weggewerkt kunnen wor den indien men in vol vertrouwen gezamenlijk de problemen kan bespreken. Men moet niet ingaan op geruchten, want deze zijn meestal moeilijk uit de wereld te helpen. De O.R. heeft de taak en gelegenheid om de pro blemen zo uit te praten dat Ter Horst voor de buitenwacht een ander gezicht krijgt dat op waar heid berust. Wij wensen deze O.R. het allerbeste toe en wij hopen dat Ter Horst een O.R. krijgt die haar taak goed aan kan hetgeen gelukken zal indien én van de kant van de directie en die van de werknemers de bereidheid aanwezig is om er een goede O.R. van te maken. De heer Verstraeten bedankt eveneens voor de gastvrijheid en wil graag nog één ding opmerken, hij wil graag begrip vragen voor het feit dat de vakvereniging probeert de mensen voor dit belang rijke werk in de O.R. te scholen, laat de mensen gebruik maken van de speciale cursussen die de vakorganisatie geeft, want om je taak als O.R.-lid goed te doen is moeilijk. Wanneer wij van onze kant proberen jullie te steunen, ben ik ervan over tuigd, dat er dan posiieve elementen in de O.R. aanwezig zullen zijn, die zegenrijk werk zullen doen, in het belang van Ter Horst. De volgende vergadering waarin over het vakan tieschema gesproken zal worden, wordt vastgesteld op woensdag 10 juli a.s. 's morgens 10.30 uur in de grote vergaderzaal. De vóórvergadering wordt vastgesteld op maan dag 8 juli 's morgens om 11 uur eveneens in de grote vergaderzaal. Na de vóórvergadering kan de secretaris de agendapunten opgeven die men gaarne in de O.R. besproken wil zien, zodat de Voorzitter daar kennis van kan nemen. Verder niets meer aan de orde zijnde sluit de Voor zitter de vergadering en dankt de leden voor hun opkomst. 10

Het Anker | 1968 | | pagina 10