Gedecoreerden Gepensioneerd: De heer G. Borghuis De heer Js. Tijhof In de maand maart vonden 3 decoraties plaats n.l. op: 20 maart van de heren G. Borghuis, machine drijver in de Centrale Werkplaats en Js. Tijhof, electricien in de Centrale Werkplaats en op 27 maart van de heer H. J. ten Berge, cops- spoeler in Spoelerij Bijvank. T.g.v. dit feit werden zij samen met hun echt genotes op de dag van hun resp. jubileum dooi de Directie op het kantoor ontvangen, waarbij tevens burgemeester Landweer aanwezig was ter uitreiking van de decoraties. Door de burge meester werd hen de bronzen medaille in de Orde van Oranje Nassau opgespeld. Hierbij werd de wens uitgesproken dat ze deze onder scheiding nog lange jaren in goede gezondheid zouden mogen dragen. De jubilarissen werden met hun 40-jarig jubi leum van harte geluk gewenst en namens de Directie werd hen met hartelijke woorden dank gebracht voor het werk dat zij gedurende 40 jaren voor Ter Horst Co. N.V. hebben ver richt. Veertig jaar bij één en dezelfde werkgever, aldus spreker, is tegenwoordig een unicum. Ongetwij feld is het feit dat de mogelijkheden van ver voer vroeger in veel mindere mate aanwezig waren dan heden een belangrijke factor, doch het is ook zeker dat de huidige jeugd geheel anders over het werk en de werkgever denkt dan de oudere werknemers. Al met al konden de jubilarissen terugzien op een uitstekende staat van dienst. Wij hopen dat de jubilarissen nog menig jaar in goed^ gezondheid in ons bedrijf werkzaam mogen zijn* Hierna werd door één der directeuren het zil veren ankerinsigne met gouden kroontje op gespeld en werd een enveloppe met inhoud aan geboden, terwijl de dames een boeket bloemen ontvingen, waardoor ook zij in de huldiging- betrokken werden. Als te doen gebruikelijk bleef men hierna nog enige tijd gezellig bijeen om onder het uitwisse len van oude herinneringen en hoe het vroeger allemaal was geweest, te genieten van een kopje koffie met een gebakje. Maar ook aan dit sa menzijn moest een einde komen en nadat de jubilarissen de Directie voor de prettige ont vangst hadden bedankt nam men afscheid om in huis deze heuglijke dag met familie en ken nissen verder te vieren. Ook willen wij nog memoreren het afscheirL van een aantal personeelsleden die in maart e^ april het bedrijf met pensioen hebben verlaten. Dat waren eind maart de heer W. Blankvcort. Smid Centrale Werkplaats met 39 dienstjaren en H. G. Siegerink werkzaam in de Kalanderij met 49 dienstjaren, en eind april de heren H. Mensink, Krasserij Boomkamp meerder met 11 dienstjaren en D. J. Nijveld uit de Viltmakerij, met 49 dienstjaren. Het afscheid vond plaats op het kantoor, bij welke gelegenheid de directie aanwezig was. Een der directeuren heette de gepensioneerden welkom op deze bijeenkomst. Spreker dankte de scheidenden voor het vele werk door hen ver richt gedurende de jaren dat ze bij Ter Horst Co. N.V. werkzaam waren. 4

Het Anker | 1968 | | pagina 4