Dankbetuigingen Langs deze weg wil ik mijn dank betuigen aan bazen en personeel van Weverij Boom kamp voor de prachtige fruit mand die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. M. Scherphof Hierbij dank ik de Directie har telijk voor het cadeau dat ik t.g.v. mijn 40-jarig dienstjubi- leum mocht ontvangen. Tevens mijn dank aan bazen en collega's voor hun belang stelling en cadeaus die ik van hen mocht ontvangen. W. Maneschijn Hiermede betuig ik mijn harte lijke dank aan bazen en colle ga's van spoelerij Boomkamp voor het fruit waarmee ik werd verrast bij mijn terugkomst uit het ziekenhuis. Ook mijn hartelijke dank aan Mej. Vink voor haar belang stelling. J. W. Dommerholt Ondergetekende betuigt hier mede ook namens zijn vrouw zijn oprechte dank aan de Di rectie van Ter Horst Co. N.V. voor de prachtige fruitmand die zij t.g.v. hun 55-jarig huwe lijk mochten ontvangen. Ook Mej. Vink onze hartelijke dank voor haar bezoek. T. Teela Hiermede betuig ik mijn harte lijke dank aan de Directie voor de prachtige fruitmand die ik mocht ontvangen daar ik i.v.m. mijn ziekte niet aan het reisje van de gepensioneerden kon deelnemen. Ook Mej. Vink dank voor haar bezoek. S. Baan Voor de fruitmand die ik tij dens mijn ziekte mocht ont vangen van bazen en collega's van Weverij Boomkamp wil ik van harte dankzeggen. G. Baan Hiermede zeg ik collega's en arbeiders van de spoelerij har telijk dank voor de vleesschotel die ik na mijn verblijf in het ziekenhuis mocht ontvangen. Ook mijn hartelijke dank voor de betoonde belangstelling. G. J. Nijsink baas spoelerij Boomkamp Voor de mooie fruitmand die Mej. Vink ons - namens de Di rectie - bracht op ons 50-jarig huwelijksfeest, willen wij van harte dankzeggen. Echtpaar Kreijkes-Jansen Banisweg 15 Hiermee wil ik het personeel van de scheerzaal hartelijk danken voor de vele attenties en de bezoeken tijdens mijn ziekte. Ook mej. Vink hartelijk dank voor het vele werk voor de op name en voor het bezoek wat ik van u mocht ontvangen in het ziekenhuis. H. Bakker Mede namens mijn vrouw wil ik het personeel van de scheer zaal hartelijk danken voor de leuke attentie op ons 12%-jarig huwelijksfeest. Ook onze hartelijke dank aan het T.O.V.A.-bestuur voor de prachtige azalea die wij op die dag mochten ontvangen. Fam. H. Bakker Ter gelegenheid van mijn 80e verjaardag werd mij een fruit schaal van Ter Horst Co. gebracht. Gaarna wil ik de Di rectie voor deze verrassing be danken en Mej. Vink voor haar bezoek. Wed. Hageman-Seppenwoolde Hiermede wil ik van harte de Directie bedanken voor de pret tige ontvangst op kantoor, de enveloppe en de feestelijke bloemen voor mijn vrouw ter gelegenheid van mijn 40-jarig jubileum bij Ter Horst Co. N.V. Ook de Burgemeester wil ik be danken voor zijn komst en de medaille die mij uitgereikt werd. Tevens wil ik de bazen en col lega's danken voor hun ge schenk. J. ten Berge, Spoelerij Na het overlijden van mijn man kwam Mej. Vink mij de bij drage van het kwartjesfonds brengen dat door de Directie en de werknemers is geschonken. Zowel voor het bedrag als voor het medeleven hierdoor be toond, wil ik u allen van harte dankzeggen. Wed. G. Nijsink-ten Bolscher Als oud-werkneemster van Ter Horst Co. deed het mij goed op mijn 80e verjaardag verrast te worden met een bezoek van Mej. Vink die mij namens de Directie een fruitschaal kwam aanbieden. Meer dan 40 jaar werkte ik bij Ter Horst en heb aan die tijcL heel prettige herinneringen. fl Hartelijk dank aan de Directie voor de gelukwensen op deze dag. Wed. Vrugteveen-Kreijkes Van Wijngaardenstraat 6 Voor het medeleven bij het zo plotseling heengaan van mijn man, wil ik van harte dank zeggen. Ook voor het bedrag uit het kwartjesfonds bijeengebracht door de Directie en arbeiders wil ik gaarne langs deze weg voor deze steun die u gaf be danken. A. Hodes-Velnaar Daar ondergetekende dit jaar wegens ziekte plotseling niet mee kon met het jaarlijks uit stapje van de gepensioneerden, zeggen wij langs deze weg har telijk dank aan de Directie en Mej. Vink voor de verrassing ons bereid in de vorm van eem prachtig opgemaakte fruitbak ons door Juffrouw Vink be zorgd. Mede namens mijn vrouw, nogmaals heel hartelijk dank. J. Averesch en echtgenote Karei Doormanstraat 78 Hierbij betuig ik mijn harte lijke dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. voor de prachtige fruitmand, die ik mocht ontvangen en Juffrouw Vink voor haar bezoek ter ge legenheid van mijn 90ste ver jaardag. Wed. G. Seppenwoolde- van de Maat 20

Het Anker | 1968 | | pagina 20