Sport Evenals voorgaande jaren worden ook dit sei zoen regelmatig voetbalwedstrijden gespeeld op ons sportterrein aan de Morsweg tussen Ter Horst-elftallen onderling of tussen een Ter Horst-ploeg en die van een ander bedrijf in Rijssen. Als we al deze wedstrijden moeten verslaan, zou het geen probleem zijn om maandelijks met een dik nummer van „Het Anker" uit te komen. De lectuur zou dan echter wel wat eenzijdig worden en ook al omdat er al zoveel wedstrijden voor de t.v. worden vertoond, vrezen wij dat de belangstelling voor het voetbalgebeuren in eigen kring, niet al te groot zou zijn. Een uitzondering echter willen we maken en wel voor een van de eerste wedstrijden die dit jaar gespeeld werden. Het ging om een uit daging van een elftal gevormd door onze jeugd gericht tot de bekende combinatie kantoor-, bazen- en oudvoetballers (allen van Ter Horst Co.). We weten niet hoe de jongelui zich de uitslag gedacht hadden, misschien hadden ze wel ge hoopt dat elftal van hoofdzakelijk „ole kèls" even lekker in te kunnen maken. Dat het anders liep kan zeker niet aan een ge brek aan enthousiasme geweten worden. Indivi^ dueel deden ze allemaal verschrikkelijk hun besr en de ene aanval na de andere werd ingezet. Maar telkens weer struikelde het offensief op de geroutineerde en vastberaden verdedigers Poort man en Plomp. De enkele schoten die het doel bereikten werden door keeper Bronsvoort op rustige wijze weggewerkt. Aan de kant van de oudjes zagen we goed sa menspel wat al spoedig resulteerde in een doel punt gescoord door Vlogtman. Een kwartier later maakte Johnnie Eertink er 2-0 van en Ten Bolscher scoorde twintig minuten later, na een kpgelregen van Plomp en Vlogtman. Kort voor het einde wist Ten Bolscher nog een doelpunt te maken en de stand zodoende op 4-0 te brengen na een dribbel van Eertink. Hiermede was de eindstand bereikt want on danks verbeten aanvallen van het jeugdelftal slaagde het er niet in de eer nog te redden. En dan te bedenken dat aan de ene kant onge-l veer 400 jaar in het veld stond, tegen naar schatting ongeveer 170 jaar! 16

Het Anker | 1968 | | pagina 16