en door Dr. Verbeek in zijn kwaliteit van Voorzit ter van de Examencommissie toegesproken. Na een ieder individueel het resultaat medegedeeld te hebben, kon hij tot zijn genoegen vaststellen dat alle kandidaten nl. de heren: S. Boerman, A. P. Kamphuis, E. J. Lichtenberg, h Nijkamp, G. J. Nijsink, W. E. L. Timmerman, H. J. Vlogtman, voor het E.H.B.O.-diploma geslaagd waren. Nadat alle aanwezigen de geslaagden met het be haalde succes gelukgewenst hadden, sprak de ^^heer De Leeuw zijn genoegen uit, dat er in Rijs- ^^sen wederom 7 E.H.B.O.-ers erbij waren gekomen en nodigde hen direct uit op de a.s. algemene ver gadering van de E.H.B.O.-vereniging te komen teneinde met de plaatselijke E.H.B.O., waar men nu ook lid was geworden kennis te maken. Hierna feliciteerde de heer Pavlicek namens Ter Horst Co. de geslaagden met het bereikte re sultaat en wees erop hoe belangrijk het is om een E.H.B.O.-cursus te volgen. Men doet dit niet uit sluitend voor het bedrijf alleen, zoals dikwijls som migen denken, doch ook voor zijn collega's in het bedrijf en eigenlijk voor de gehele gemeenschap, waarin toch ook zeer zeker het eigen gezin en de naaste omgeving een zeer belangrijke plaats in nemen. Hierna bedankte spreker de gehele examencom missie, speciaal de heren Dr. Moolhuyzen en Kie stra voor al hetgeen men gedaan had om het he denavond bereikte resultaat mogelijk te maken. Na nog enige tijd onder elkaar het verloop van het examen „doorgenomen" te hebben, keerde men voldaan huiswaarts. 9

Het Anker | 1968 | | pagina 9