1M étÊÊÊBBM ■BH Gedecoreerden De afgelopen maanden waren er twee gedecoreer den in ons bedrijf ter gelegenheid van hun 40-jarig jubileum: op 28-12-'67: de heer H. Dangremond - werkzaam als wever in Weverij Bijvank en 'op 16- l-'68: de heer B. J. Ligtenberg - werkzaam als hulp timmerman in de Timmer- kamer. De jubilarissen werden ieder op de dag van het jubileum zelf op het kantoor ontvangen door de Directie, waarbij ook de echtgenotes aanwezig waren. Op beide dagen was voorts ook aanwezig burgemeester Landweer, c.q. locoburgemeester Scholman. Na een kort welkom uitgesproken door één dei- Directieleden, werd het woord gegeven aan de be treffende functionaris, die in een toespraak mede deelde, dat het H.M. de Koningin behaagd had om op voorstel van de Directie de jubilaris te be- De heer H. Dangremond. MÊÊmm si De heer B. J. Ligtenberg. giftigen met de ere-medaille in brons in de Orde van Oranje-Nassau. Hij verzocht de betreffende jubilaris te gaan staan, teneinde hem gelegenheid te geven deze medaille op de revers te bevestigen. Nadat men de aanwezige jubilaris en zijn echtge note met deze koninklijke onderscheiding geluk had gewenst, werd hij door de Directie toegespro ken. Namens Ter Horst Co. N.V. bracht de heer A. H. ter Horst aan de jubilarissen hartelijk dank voor hetgeen zij gedurende deze veertig jaren voor het bedrijf hadden gedaan. Als erkenning hiervoor ontvingen zij een enve loppe met inhoud alsmede een kleine draagme- daille van de hen zojuist verleende onderscheiding. Hierbij werd de wens uitgesproken, dat de jubila ris deze onderscheiding nog lange jaren in goede gezondheid zou mogen dragen. De echtgenotes van de jubilarissen die al die jaren haar mannen trouw ter zijde hadden gestaan, ont vingen als blijk van waardering een boeket bloe men. Onder het genot van een kop koffie met gebak, bleef men nog enige tijd gezellig bijeen, waarbij de jubilarissen de burgemeester, c.q. loco-burge meester en de Directie hartelijk bedankten voor de enderscheiding, voor de prettige ontvangst en voor de hartelijke woorden tot hen gericht. Hierna werd afscheid genomen en keerden de ju bilarissen huiswaarts om aldaar deze heuglijke dag temidden van familieleden, vrienden en ken nissen verder te vieren. 5

Het Anker | 1968 | | pagina 5