Hierna speldde de heer Jordaan het zilveren „Anker"-insigne met gouden kroontje voor 40-jarig dienstbetoon op de revers van de jubilaris. Ook mevr. Nijsink dankte de heer Jordaan voor de goede zorgen aan haar man besteed omdat die in }zeer grote mate hadden bijgedragen om haar man in staat te stellen dit jubileum te kunnen vieren. Als blijk van waardering ontving mevr. Nijsink een ruiker bloemen. Als vanzelf ontspon zich een gesprek over de af gelopen jaren, waarbij allerlei prettige herinnerin gen naar voren werden gebracht. Na enige tijd nam het echtpaar Nijsink afscheid waarbij de heer Nijsink de Directie dank zegde voor de prettige ontvangst en de woorden tot hem gesproken. In huiselijke kring vierde de familie Nijsink dit jubileum verder, waarbij het vooral 's avonds niet aan belangstelling ontbrak. Sinds ons laatste Anker-nummer, vierden de vol gende personen hun 40-jarig jubileum in ons be drijf: op28-12-'67: de heer M. Wilbers - diverse werk zaamheden in Spoelerij Boomkamp, op 16- l-'68: mej. A. Harmsen - gewerkt in de Ka- landerij - mej. Harmsen is reeds ge ruime tijd wegens ziekte thuis, op 23- l-'68: de heer H. Slettenhaar - die werk zaam is als portier, op 30- l-'68: de heer H. Nijkamp - werkzaam als afnemer spreader in de Batching- kamer. De heer G. J. Poortman - baas in Spinnerij Boomkamp en de heer A. J. Vruggink - diverse werk zaamheden in Batchingkamer Bijvank. op 13- 2-'68: de heer J. Brinks - baas in Weverij Bijvank II. Allen werden door de Directie op de dag van hun jubileum met de resp. echtgenotes op het kantoor ontvangen. Daar werd hun gelukgewenst met deze dag en tevens hartelijk dank gebracht voor de lange tijd dat zij aan het bedrijf verbonden zijn geweest. Hen werd als waardering een enveloppe met in houd aangeboden alsmede het zilveren „Anker"- insigne met gouden kroontje opgespeld. Mejuffrouw A. Harmsen. De heer H. Slettenhaar. 3

Het Anker | 1968 | | pagina 3