Nieuwe puzzel Hieronder ziet u links een aantal woorden die elk met één van de 3 woorden ernaast gecombineerd moeten worden. 1. Jute 2. Noordpool 3. Schietspoel 4. Telefoon 5. Faraday 6. Nobel 7. Slaapwagen 8. Doggersbank 9. Boterolie 10. Jeanne d'Arc 11. Staatsman 12. Ina Boudier-Bakker 13. Dinar 14. Amelek 15. De staalmeesters Siam Kongo Bengalen David Lingstone F. Nansen Robert Scott G. Stephenson W. Siemens J. Kar A. G. Bell E. Howe W. H. Carter Piano Microfoon Dynamo Automobiel Dynamiet Steendruk Oppenheimer Goodyear Pullmann De Ruyter Zoutman Tromp Maanzaad Karwijzaad Koolzaad Orleans Parijs Are de Triomphe Winkelman Hooft Thorbecke De Vlasaard Het Spiegeltje Majoor Frans Griekenland Polen Joegoslavië Jacob Izak Ezau Jan Steen Ruysdael Rembrandt 16. Viool 17. Brabamjonne 18. Ararat 19. Drommedaris 20. Hortus Litzman Amati Regnart Frankrijk Italië België Abram Noach Kain Hoorn Terschelling Enkhuizen Groningen Leiden Rotterdam Oplossingen vóór 15 mei aan de Puzzelredactie. Uitslag Kerstpuzzel Onze puzzelaars hebben voor wat betreft de Kerst puzzel lelijk verstek laten gaan. Slechts 3 oplossingen kwamen binnen die allen de goede uitkomst gaven. Toch was het niet zo moeilijk, wanneer men maar uitging van de gevraagde wens en wat is dan logi scher dan „Gelukkig Nieuwjaar" te wensen met 17 letters en vlak voor de jaarwisseling? De oplossing luidde (er zijn trouwens meerdere woordcombinaties denkbaar) uit gang loper on echt breuk uur loon staat middag uur werk melk koe stal hang kast plank textiel industrie terrein mijn gas stel vogel nest keus muziek instrument maker lok eend vogel flap uit zicht bouw werk zaam nieuw jaar wisseling teel aarde werk natuur azijn zuur kool raap steel Na loting vielen de prijzen als volgt: 1. J. Poortman Smederij. 2. 3. G. Smit G. Kreijkes Klokkendijk 3. Steege 16. 24

Het Anker | 1968 | | pagina 24