Ofschoon wij wisten, dat de gezondheids- ^^toestand van onze baas Timmerkamer JAN WILLEM KEIZER te wensen overliet, kwam het bericht van zijn overlijden voor de meesten van ons toch geheel onverwacht. Hij was 5 september vorig jaar ziek gewor den en eind oktober in het Prinses Irene Ziekenhuis opgenomen. In januari werd hij doorgezonden naar Groningen uit welk zie kenhuis hij eind januari naar huis terug keerde. Aanvankelijk leek het of er een ver betering in zijn toestand was ingetreden, doch helaas trad op vrijdag 23 februari plot seling de dood in. Jan Willem Keizer is op 23 januari 1919 bij ons in dienst getreden in de Timmerkamer en is steeds in deze afdeling gebleven. Na de pensionering van de heer Ter Avest volgde de heer J. W. Keizer hem op als baas. Iedereen die met J. W. Keizer te maken had, ^^hetzij als collega, hetzij als chef was steeds ^R'ol lof over de wijze waarop hij wist samen te werken. Hij was een enigszins stille figuur die zich echter door zijn beminnelijkheid ge liefd had weten te maken; indien hij iemand helpen kon hetzij in het bedrijf hetzij privé dan was geen moeite hem te veel. Wij verliezen allen in hem een prettige medewerker die zijn werk met liefde en ijver verrichtte. Wij bewaren aan hem dan ook de beste herinneringen. Voor zijn vrouw en kinderen betekent zijn heengaan een onherstelbaar verlies. Mogen zij de kracht vinden om dit verlies te dragen. Jan Willem Keizer ruste in vrede. Na een langdurig ziekbed is op 8 december 1967 overleden onze medewerker GERHARD KOSTERBOK in de leeftijd van 63 jaar. Gerhard Kosterbok is op 21 augustus 1917, 13 jaar oud, in 't stoom gekomen en wel in de Batchingkamer Boomkamp, eerst als leer ling later als batcher. Later werd hij overgeplaatst naar Bijvank waar men toen om beurten balen opende en batchte. Omstreeks 1936 werd hij in de Bijvank de finitief op de opener geplaatst welk werk hij verder is blijven doen. Met zijn jongere broer samen vormden zij een bekend ope ner-duo. Verder genoot Gerhard een grote bekend heid als jachtliefhebber, terwijl hij zijn hart ook voor een groot deel aan de muziekver eniging „Wilhelmina" had verpand, waar hij behalve een gewaardeerd bestuurslid ook de le TUB A-speler was. Bij zijn chefs en collega's was Gerhard Kos terbok algemeen gezien en met zijn op geruimdheid wist hij zich vele vrienden te veroveren. Zijn heengaan betekent voor Ter Horst Co. N.V. een groot verlies. Veel groter is echter het verlies voor zijn vrouw en kinde ren, die hij moest achterlaten. Het moge hen mede tot troost zijn, dat wij allen die met hem in aanraking kwamen, een prettige herinnering aan hem zullen bewaren.

Het Anker | 1968 | | pagina 23