In memoriam Zeer onverwacht overleed op 22 maart jl. onze medewerker G. H. WESSELS na een kortstondig ziekbed. Er heerste dan ook grote verslagenheid, niet alleen in de Scheerzaal en Sterkerij, doch bij allen die geregeld met G. H. Wessels in aan raking kwamen. Hij kwam op 6 november 1919 in onze dienst en werd toen in de afdeling Spoelerij geplaatst. In 1924 kwam hij in de Sterkerij, waar hij de laatste jaren als voorman het kluwentransport verzorgde. Van nature zeer opgeruimd deed hij zijn werk met grote toewijding en was een voor beeld voor iedereen. Hij kon uitstekend zo wel met zijn meerderen als met zijn collega's omgaan, waardoor hij dan ook bij iedereen gezien was. Ter Horst Co. N.V. verliest in hem een van haar trouwste medewerkers. Het grootste verlies treft echter zijn vrouw en kinderen die thans zijn steun en hulp zul len moeten missen. Het moge hun tot troost zijn, dat wij allen zijn nagedachtenis in dankbare herinnering zullen bewaren. Na een langdurige ongesteldheid overleed op 19 maart jl. onze medewerker HENDRIK JAN JANSSEN Reeds ruime tijd geleden bleef hij wegens ziekte thuis en mocht op medisch advies zijn werk niet meer hervatten. Zijn kwaal, die plotseling verergerde maakte, dat hij op 7 maart jl. in een ziekenhuis moest worden opgenomen alwaar hij door de dood van ons werd weggenomen. Hij was met een tussenpoos van 8 jaar, toen hij weer zijn oude vak van schoenmaker had opgenomen, vanaf 1927 bij ons in de Weverij' werkzaam, alwaar hij zijn werkzaamheden tot tevredenheid verrichtte. Bekendheid genoot hij tevens als lid van de Muziekvereniging „Wilhelmina" waar hij klarinet speelde. Zijn nagedachtenis zullen wij in ere houden, hetgeen wij hopen, dat mede een troost zal zijn voor zijn vrouw en. kinderen, die hij moest achterlaten.

Het Anker | 1968 | | pagina 22