Dankbetuigingen Het was een verrassing voor mij, dat mejuffrouw Vink op mijn 90e verjaardag de gelukwensen van de Directie kwam overbrengen. Hiervoor en voor de prachtige fruitschaal die zij meebracht, wil ik de Directie van harte dank zeggen. M. Borderwijk. Hiermede mijn hartelijke dank aan bazen en collega's van Spin nerij Beek voor de prachtige fruitmand die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. G. H. Heuvelman - Spinnerij Beek. Langs deze weg betuigen wij de Directie van de Firma Ter Horst Co. N.V. onze oprechte dank voor de prachtige fruitmand, die wij t.g.v. ons 55-jarig huwelijk mochten onvangen. Ook mejuf frouw Vink onze dank voor haar bezoek. Fam. Js. Harbers. Hierbij zeg ik, mede namens mijn vrouw, baas en personeel van Spoelerij Beek hartelijk dank voor voor de ontvangen fruitschaal en vleesschotel bij de geboorte van onze zoon. A. Paalman - Spoelerij Beek. Mede namens onze ouders zeg gen wij de bazen en personeel van de Kalanderij hartelijk dank voor de cadeaus die wij ter ge legenheid van ons huwelijk van hen mochten ontvangen. M. Zwoferink en echtgenote. Hiermede betuig ik mijn harte lijke dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. voor het wandbord en het mij toegekende pensioen. Tevens dank ik mijn medewerkers van de Weverij Holten en die van het kantoor te Rijssen voor de ontvangen ca deaus en belangstelling t.g.v. mijn pensionering. J. H. Roosink. Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. voor het wandbord en het aan mij toe gezegde pensioen. Tevens dank ik mijn medearbei ders van Weverij Bijvank II voor de ontvangen enveloppe met in houd en de belangstelling t.g.v. mijn pensionering. J. v. d. Berg - Weverij Bijvank II. Gaarne wil ik, mede namens mijn vrouw, de Directie van Ter Horst Co. N.V. hartelijk danken voor de huldeblijken t.g.v. mijn 40- jarig dienstjubileum, en het ca- DANKBETUIGING KONINGIN WILHELMINA FONDS Naar aanleiding van de bijdrage van ons personeel voor de Kankerbestrijding, ontvingen wij van het Koningin Wilhel- mina Fonds onderstaand schrijven. Geachte Dames en Heren, In aansluiting aan uw schrijven van 3 januari j.l. ontvingen wij van de Postgirodienst een bijschrijving van 523, U kunt ervan verzekerd zijn, dat wij uw voortdurende steun in hoge mate waarderen. Mede hierdoor wordt het de me dische wetenschap mogelijk gemaakt haar heilzaam arbeid voort te zetten en uit te breiden. Wij zeggen u van harte dank en verblijven met vriendelijke groeten, Nederlandse Vereniging tot steun aan het KONINGIN WILHELMINA FONDS voor de Kankerbestrijding W. F. Ridder van Rappard directeur. deau en de bloemen die wij mochten ontvangen. Ook wil ik de bazen en personeel van Spinnerij Beek bedanken voor de mooie vleesschotel en de be langstelling die wij van hen ont vingen. Verder onze dank aan baas en personeel van de Controledienst en aan de nachtwachts, avond portiers en de E.H.B.O. voor de bloemstukken en bezoeken die wij van hen mochten ontvangen en verder aan allen die deze dag voor ons tot een onvergetelijke heb ben gemaakt. H. Slettenhaar. Hiermede betuig ik mijn harte lijke dank aan de Directie van Ter Horst Co. N.V. en aan de baas en collega's van de afdeling Naaierij voor de prachtige fruit- manden die ik tijdens mijn ziekte mocht ontvangen. Ook mejuffrouw Vink hartelijk dank voor haar bezoek. Mejuffrouw G. Harbers. Mede namens mijn vrouw, betuig ik mijn hartelijke dank aan de Di rectie voor de huldiging t.g.v. mijn 40-jarig dienstjubileum. Verder mijn dank aan de bedrijfs leiding, bazen en personeel van Spinnerij Boomkamp, alsmede het bazenpersoneel en de muziekver eniging „Wilhelmina" voor de prachtige cadeaus en bloemen. G. J. Poortman. Langs deze weg wil ik de Di rectie van Ter Horst Co. N.V. hartelijk danken voor de fruit mand die ik met de Kerstdagen mocht ontvangen. H. Dreijerink - Weverij Geurne. Hiermede zeg ik de Directie van^K Ter Horst Co. N.V. dank voor^^ de hartelijke woorden tot mij ge- esproken en het cadeau dat ik t.g.v mijn 40-jarig jubileum ont vangen heb. Namens mijn vrouw wil ik harte lijk dankzeggen voor het boeket bloemen. Verder mijn dank aan de collega's voor de felicitaties en stoffelijke blijken van belang stelling die ik bij deze gelegen heid van hen mocht ontvangen. G. J. Nijsink - Kantoor. Hierbij zeg ik de Directie van Ter Horst Co. N.V. en het perso neel van de Scheerzaal hartelijk dank voor de prachtige fruitman- 20

Het Anker | 1968 | | pagina 20