Vergaderingen met de Contact-Commissie te Holten op woensdag 13 september en op dinsdag 19 december 1967 des middags om 17.30 uur op het kantoor te Holten. Woensdag 13 september 1967 's middags om 17.30 uur op het kantoor te Holten. Aanwezig de heren: H. Jordaan, E. D. Stam, J. Kolkman, H. G. E. Grootherder, J. G. Rienties en V. K. Pavlicek. Nadat de Voorzitter met een kort welkomstwoord de vergadering geopend heeft wordt gevraagd of er nog op of aanmerkingen zijn op de notulen van de vergadering van 21 juni. Daar er geen commen taar op deze notulen wordt gegeven worden deze goedgekeurd. Werktijdregeling 4e kwartaal 1967: De Voorzitter deelt mede, dat evenals hedenoch tend in de O.R. te Rijssen hij ook hier dit punt aan de orde wil stellen. Het voorstel is om gedurende het 4e kwartaal ook in Holten met onveranderde uren, dus onverkort door te blijven werken op dezelfde condities als gedurende het 3e kwartaal. De redenen voor het maken van dit voorstel zijn onveranderd dezelfde, wij mogen ons gelukkig prijzen, dat onze orderpo sitie goed is. Hierbij komt dat wij te Rijssen nog steeds perso neel nodig hebben. Zeer velen die in de W.W. zit ten hebben geen zin om aan de slag te gaan. De Contact-Commissie Holten besluit om met het voorstel van de Voorzitter akkoord te gaan. Regeling lonen van degenen die in de avondploeg in Rijssen weven i.p.v. in Holten: De heer Pavlicek licht de regeling toe, op welke voorwaarden bij redelijke prestatie (nl. 90 °/o van het gemiddelde aantal B's) men voor gemiddeld loon in aanmerking kan komen. Laden vrachtauto: Naar aanleiding van het ongeluk van de heer Kolk man die bij het laden van de vrachtauto gevallen is, wordt gevraagd een of andere beveiliging aan te brengen zodat een dergelijke valpartij voorko men kan worden. Dit verzoek zal aan de bedrijfsleiding doorgege ven worden. Pickers afslijpen: De heer Rienties komt nogmaals terug op deze kwestie met de vraag of de nieuwe plastic pickers nog voor de winter gebruikt zullen kunnen wor den: dit in verband met het ventilatieprobleem. De Voorzitter antwoordt dat hierover nog niets bekend is, wel is men met deze aangelegenheid bezig. Verder niets meer aan de orde zijnde sluit de Voor zitter onder dankzegging aan de aanwezigen voor hun opkomst de vergadering. Dinsdag 19 december 1967: Aanwezig de heren: H. Jordaan, E. D. Stam, J. Kolkman, H. G. E. Grootherder, J. G. Rienties en V. K. Pavlicek. De Voorzitter opent om ca. 18 uur de vergadering en heet allen van harte welkom. Daar door een kortsluiting in de communicatie alle leden niet tij dig van het houden van deze vergadering op de hoogte werden gebracht, wordt meteen vastgesteld om voortaan van een vergadering tijdig convoca ties aan de leden van de Contact-Commissie te zenden. Hierna vraagt de Voorzitter of er nog op of aan merkingen op de notulen van de laatste vergade ring van 13 september zijn. Daar dit niet het geval is, worden deze notulen goedgekeurd. Beantwoording van de vragen gesteld in de verga dering van 13 september 1967: Beveiliging bijhet laden van de vrachtauto te Hol ten. Uiteengezet wordt, dat een en ander met de bedrijfsleiding is besproken, die van mening is, dat een praktische oplossing voor deze beveiliging niet wel mogelijk is. De heer Kolkman is van mening dat met behulp van planken misschien wel een oplossing gevon den zou kunnen worden. 16

Het Anker | 1968 | | pagina 16