Wiltielmina heeft haar instrumentarium weer aangevuld Reclukatepers AAN ALLE GEPENSIONEERDEN Dank zij de spontane medewerking van onze Di rectie heeft „Wilhelmina" praktisch alle instru menten, welke bij de brand van vorig jaar ver loren zijn gegaan, weer kunnen aanvullen. Op za terdag 3 februari jl. heeft onze muziekvereniging tijdens een concert in het Park laten zien en horen welke prachtige instrumenten zijn aangeschaft. We denken hierbij aan de schitterende Alexander-Bas, de prachtige LUDWIG-Pedaalpauken, de Conn- Trompetten etc. Instrumenten van allerbeste kwa liteit en met een klank om trots op te zijn. De talrijke aanwezigen hebben volop genoten van het concert, dat werd gegeven met medewerking van de muziekvereniging „Excelsior"' uit Eiber gen o.l.v. de heer Ton Kotter en met de muziek vereniging H.M.V. uit Holten o.l.v. de heer Henny Fransen. We hebben waardering voor de wijze, waarop de heer Albert Sommer onze mensen naar hoogte- punten in de muziek weet te voeren, we hebben bewondering voor de discipline van het korps uit Holten, waarbij we speciaal moeten denken aan de kleine tambour en voorts hebben we genoten van het showelement, dat de heer Ton Kotter in zijn optreden wist te verwerken. Dat een dergelijk driestedenconcert gewaardeerd werd bleek o.m. uit de aanwezigheid van burge meester C. B. J. Landweer van Rijssen en onze Directie. Een verheugend feit is, dat binnenkort ook ons tambourcorps weer op zal kunnen treden met een geheel nieuw instrumentarium. Hopenlijk kunnen onze tambours op Koninginnedag 30 april het eerste optreden verzorgen. De kas waaruit de advertenties enz. wor den betaald, is bijna leeg. Gaarne zouden wij hierin weer enige aanvulling hebben. Wij verzoeken u om op de eerstvolgende uitbetaling, dus 29 april a.s. 25 cent voor genoemde kas af te dragen. Bij voorbaat dank voor uw gift. De kascommissie. Op vrijdagavond 16 februari hield de Reisclub van het kantoor- en technisch personeel haar traditio nele winter-contactavond in de Leeszaal van het Parkgebouw. Nadat eerst de gebruikelijke koffie met iets erbij was genuttigd, werd overgegaan tot verkiezing van een lid van het „Driemanschap' ter vervanging van mejuffrouw Smeijers die zich niet herkiesbaar had gesteld. Met grote meerderheid van stemmen werd mejuf frouw Meijerink gekozen. Aan mejuffrouw Smeijers werd dank gebracht voor de bewezen diensten en het zuinig beheer van de reispot. Vervolgens werden enkele fraaie films vertoond, getiteld Reis door Afrika" en „Zweden Land van de Vikings". Na vertoning van deze films werden enkele spel letjes gedaan onder leiding van de heren Vlogtman en Eertink. Wij geloven te mogen zeggen dat ook deze contact avond aan de verwachtingen heeft voldaan. Het devies is nu, tot ziens in mei/juni bij de eerst volgende reis. II

Het Anker | 1968 | | pagina 11