Uitreiking E.H.B.O.-diploma's Na bericht ontvangen te hebben, dat de diploma's van onze nieuwe E.H.B.O.-ers waren aangekomen, werd besloten om deze op dinsdagavond 26 maart j.l. in het Parkgebouw aan de cursisten uit te rei ken. Om 7.30 uur arriveerden Dr. Moolhuyzen en de heren Kiestra en Slettenhaar alsmede de geslaag den. Even later kwam ook de heer Tijhof van de plaatselijke E.H.B.O.-vereniging. Na een welkomstwoord dankte de heer Pavlicek nogmaals speciaal Dr. Moolhuyzen en de heer Kiestra voor al hetgeen zij gedaan hadden om te zorgen dat deze cursisten geslaagd waren en reikte daarna de diploma's met het bijbehorende insigne aan de cursisten uit hen tegelijkertijd met dit suc ces gelukwensend. Verder deelde hij deze nieuwe E.H.B.O.-leden mede, dat traditiegetrouw in het jaar dat er nieuwe geslaagden waren ook ditmaal'wederom in het na jaar een gezamelijke dagtocht gemaakt zal wor den met alle E.H.B.O.-diplomahouders van Ter Horst Co. N.V. en de Kamgaren Spinnerij Ries- sen. Deze tochten geschieden om het jaar en zijn bedoeld als beloning voor de moeite die de cursis ten zich getroost hebben om het diploma te halen. De kosten van het diploma, pasfoto, insigne en de jaarcontributie van de plaatselijke E.H.B.O-ver eniging worden door de N.V. bekostigd. Na nog een korte toespraak van Dr. Moolhuyzen en de heer Kiestra aan de geslaagden, bedankte de heer Vlogtman namens de cursusgroep de leiders en Ter Horst Co. N.V. voor het geven van deze cursus en overhandigde beide heren een cadeau bon als blijk van waardering. Na nog even gezellig met elkaar van gedachten te hebben gewisseld bedankte de heer Pavlicek de aanwezigen voor hun komst en werd van iedereen afscheid genomen, waarmede deze bijeenkomst besloten werd. 10

Het Anker | 1968 | | pagina 10