Sint Nicolaasfeest Muziekvereniging W illielmina" Reeds nu delen wij al onze werknemers mede, dat Wilhelmina op 3 februari 1968 een concert hoopt te geven in samenwerking met de Muziekvereni gingen H.M.V. uit Holten en Excelsior uit Ei bergen. Dit concert, dat gehouden zal worden in de grote zaal van ons Park beloofd een muzikaal evene ment van de eerste orde te worden en wij verwach ten die avond vele muziekliefhebbers. Het programma is als volgt: Muziekvereniging Excelsior, Eibergen: 1Arnhem mars A. E. Kelly 2. Trois Danses Kachaturian - Ardenois 3. American Folk Suite Harold L. Walters 4. Washington Grays mars Grafula - Mol Dirigent de heer Ton Kotter Muziekvereniging H.M.V., Holten: 1. The Medaillon mars Harry Mortimer 2. Harlem Shadows Ouverture Meindert Boekei 3. Spanish' Rythm's Ger en Laurent Delbecq 4. No. 1 uit Nieuwe Klanken (Koraal) Dirigent de heer Henny Fransen Muziekvereniging Wilhelmina, Rijssen: 1. Man about Town Ouverture Pi Scheffer 2. La Source-Suite Delibes/Maas 3. L'Arlesienne - Suite G. Bizet/L. Chomel 4. The Voice of the Gun mars Kenneth J. Alford Dirigent de heer Albert Sommer Wij rekenen erop vele van onze lezers in het park te mogen aantreffen. Laat hieruit blijken, dat U onze muziek een goed hart toedraagt. Uit alle windstreken waren de kinderen naar het St. Nicolaasfeest van Ter Horst Co. N.V. ge komen en gebracht; uit Westerhaar - Neede - Hol ten - Nijverdal etc., en natuurlijk uit ons eigen Riessen. Allemaal precies om half tien in het Parkgebouw verzameld om de verjaardag St. Nicolaas mee te kunnen beleven. Elk kind hWP zich kennelijk al dagen verheugd op deze zater dag, want uit het rumoer uit de zaal kon je wel concluderen, dat er iets bijzonders op til was. Mej. Vink, als vanouds achter de piano, wist de juiste sfeer al dadelijk te treffen, en uit volle borst werd er gezongen „Weest welkom vandaag in ons midden, ziet Uw zetel staat al klaar". De Sint had dit lied schijnbaar gehoord, want nauwelijks was dit ten einde, of daar was de Sint, vergezeld van twee zwarte knechten. Waardig schreed hij door het middenpad van de zaal, terwijl de Pieten kwistig met pepernoten strooiend de zijpaden na men om naar het toneel te komen. De Sint, we hebben het op de televisie kunnen zien, was dit 8

Het Anker | 1967 | | pagina 8